FOTBAL  »  Superliga  »  PAMFLET

EXCLUSIV Prima măsură a lui Reghecampf: propune o nouă siglă! » Anunțul șocant al lui Adi Popa + reacția tulbure a lui Tamaș :D

Articol de GSP - Publicat joi, 03 decembrie 2015 10:24

Știrea că Laurențiu Reghecampf revine la Steaua a produs mișcări tectonice în culisele fotbalului românesc. Iată o selecție a celor mai importante evenimente din ultimele ore: 

  • Decizie dramatică! Adi Popa renunță să mai facă stand-up comedy cu Bobonete și și-a schimbat statusul pe facebook: "Fotbalist la Steaua"

  • Rednic e pe acoperișul Intercontinental și amenință că se aruncă: "Nu mă mai joc așa!". 

  • Alertă de gradul 3 la ONJN! Odeta și-ar fi pus oamenii să-l fileze pe Reghecampf imediat după ce acesta a trecut de Ruse

  • Tamaș l-a confundat pe Neubert cu Neumarkt: "Iau în considerare o întoarcere la Steaua". 

  • Surpriză pentru Șumudică la antrenamentul de azi. Jucătorii Astrei impresariați de Anamaria au întîrziat la teren, au degajat mingi aiurea și l-au persiflat. Nu se cunoaște încă motivul 

  • Piți Talent e ultima achiziție din staff-ul lui Reghe. "Jucătorii vor un om de atmosferă, mai ales că a plecat Țiți", a explicat tehnicianul. 

  • Reghe a avut o viziune aseară, la cină. Propunerea lui pentru
    noua emblemă:

     l 18189

 *Acest text este un pamflet 

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:
Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
Nationala
Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
Superliga
Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
Ce spune șeful lui Dinamo, după prima înfrângere din play-off: „Ce să zic? Sunt cei mai buni din țară la asta”
Superliga
Ce spune șeful lui Dinamo, după prima înfrângere din play-off: „Ce să zic? Sunt cei mai buni din țară la asta”

FRF instituie „taxa pe șmecherie”! Furie în Liga 1: „7,6 milioane de euro din fondurile UEFA sunt împărțite aberant” + FCSB vizează bani la care nu are dreptul!

„E o libertate aparte aici, dar suntem cu gândul și la România” » La doi pași de Lyon, doi români și-au deschis afacerea care i-a dat gata pe francezi: „În perioadele bune, vindem și 100 kg. pe săptămână”


Comentarii (51)
adriann_
adriann_  •  03 Decembrie 2015, 18:59

Singura sigla potrivita pentru actualul FCSB ar fi mana muncita a lui Mache.

romeverest
romeverest  •  03 Decembrie 2015, 15:15

Pamflet...dar treaba cu jucatorii de la echipele din campionat inpresariati de catre sotie, este o treaba serioasa ce trebuie urmarita cu mare atentie !

conasu_boeru
conasu_boeru  •  03 Decembrie 2015, 13:29

.....iar in imagine, triunghiul amoros indestructibil ! ...ca o continuare a pamfletului se pare ca Reghe nu a putut sa reziste despartirii de mimi si de aia a plecat in Bulgaria iar acum simtind ca ar iesi ...s-a intors ! Mache saliveaza , asteptand linistit la .... cel obosit !

Vezi toate comentariile (51)
Comentează