Alte știri din fotbal

„Hențul lui Homawoo e intenționat, fără discuții” » Conspirație lansată în direct, după CFR Cluj - Dinamo
0

UTA - Oțelul, duelul echipelor care au dominat play-outul sezonului trecut » Echipe probabile + cele mai tari cote
0

Hermannstadt - Unirea Slobozia, în etapa 1 din play-out » Echipe probabile și cote
0

FCSB - Rapid, derby în play-off » Echipele probabile pregătite de Charamabous și Șumudică + statistici și cele mai tari cote
1
Știri din fotbal internațional

Kyle Walker i-a cerut arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului
0

Dele Alli a revenit după 2 ani în fotbal! A văzut „roșu” în primul meci
0

Real Madrid amenință cu neprezentarea » Carlo Ancelotti: „A fost ultima oară! Așa nu se mai poate!”
1

Primul reproș pentru Cristi Chivu: „O echipă care trebuie să se salveze nu își poate permite asta”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
TU sigur esti bobinat invers si de aia cred ca ti-au facut rau atatea Plegomazine, sau cel putin nu le mai lua cu pumnul ! Mai rarut ca-i mai dragut !
Daca avea antrenor cu personalitate nu se intampla asa ceva si castigau si campionatul. Cu tot respectul..... Dica nu e antrenor de liga 1...nu mai spun de steaua
sa-i dea amenda de banii aia si asta este. ce cloaca e acolo la fcsb. acum 2 luni toti faceau intre 50 si 100 de milioane. Lampard de Romania, Messi de Romania, Mbape de Romania. acum nu fac nici cat 11 saci cu cartofi. au noroc ca liga 1 e o liga de saraci lipiti, ca echipele de traditie sunt toate la pamant financiar..Dinamo, Rapid, Timisoara, Petrolul. Intr-o liga in care toate echipele astea erau pe picioarele lor cum trebuie fc5b se batea la retrogradare.
Se mai tine petrecerea pt castigarea titlului?
La ANPC are șanse. :))))))
Am mai vazut ,,gogoi'' ,dar ca tine mai rar !!! Baiete , atatia bani sa ai parte in viata ta , cat va primi domnu'to Becali pe Alibec retur de la Astra !!!!?
Cu Vasi antrenor secund si Jiji principal vom defila in campionate, cupe si supercupe!
Gigi continua sa fie RIDICOL! Nu a zis el ca nu mai are treaba cu echipa si ca de aprox o luna incoace se va ocupa numai VASI? Rezultatele se vad si e bine sa fie lasati sa se pregateasca ptr campionatul viitor CA PE ACESTA L-AU REZOLVAT! Forta CFR!
Gata, l-au scos vinovat pe tătarul pubalgiu !
tipic Ciobanului Infractor :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.