Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Dupa dracu ii bagati in seama pe toti lesinatii care ce viseaza noaptea , vin si se lauda a doua zi ? :))
Scuze este BNR, ai dreptate!
Mah nu suntem kiar asa morti de foame :)) mai mort esti uh de foame k d'aia ai plecat in Spania sa culegi o capsuna sa ai energie sa comentezi pe aici..
Deci au vandalizat propriul stadion scriind pe ziduri???
cu mentiunea ca stadionul se afla in administrarea BNR. nu cred ca ar avea Isarescu ceva impotriva...
Bun si daca da lumea 25 de lei .. vin 250 000 de lei ipotetic , cine administreaza banii aia ? Administratorul judiciar ? :))) ... cu aia isi plateste creditorii si salariul ei .... O prostie , sa dai bani care habar nu ai cine ii administreaza si unde se duc ...
am fost pe stadion la acel retur blestemat cu Benfica! cred ca a fost cel mai slab meci din cariera de antrenor a lui Dinu. a pierdut singur calificarea... eu acolo as juca daca as avea un cuvant de spus la Rapid. pana la urma e chiar aproape de fostul Republicii... renovat ar fi o bijuterie.
te-am deconspirat, deci esti "spaniol". pe bune, era sa ne induci in eroare, ai invatat destul de bine limba romana pentru un spaniol. ok, amigo, ce mai e prin espana, tot oameni multi si prosti??..))
Sti unde este un stadion decent? Insa gazonul este praf! La fostul complex FC Progresul a.k.a. FC National a.k.a BRD a.k.a. Parcul cu platani!! Isi bag astia de la BRD ca dracu de acel complex sportiv. Era omologat pentru meciuri internationale, pana si Dinamo a jucat acolo contra lui Benfica si tot acolo a fost campionat european sau mondial (nu sunt sigur care dintre ele) la tineret!
Daca vrei sa fii rational urmareste sanctiunile dictate contra Rapidului, cu cele dictate impotriva celorlalte echipe (mai ales rivalele bucurestene). Si ai sa vezi atunci unul din motivele (e adevarat, mai marunt, dar daca ai sa cauti in esenta ai sa observi ca are implicatii mai adanci) care au dus la aceasta situatie. Vezi deciziile comisiilor pentru incidente similare la Rapid-Steaua si Dinamo-Steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.