Alte știri din fotbal
După Dinamo și Rapid, încă un club de la vârful Superligii are DEFICIT de 4 milioane de euro
0
Doilu în familia lui Dorin Goian » Tatăl său a încetat din viață
0
Antrenorul echipei de tradiție, apel disperat către autorități: „E păcat să lase clubul să se desființeze”
1
Salariul colosal cu care Metalist îl ademenește pe Cătălin Cîrjan
3
Știri din fotbal internațional
Fanii lui Chelsea s-au năpustit asupra portarului: „Vindeți-l! E groaznic”
0
Rezultat-șoc în Olanda! Ajax primise 3 goluri la pauză, incredibil cât s-a terminat
0
Un fost antrenor al lui Radu Drăgușin îl recomandă pentru un transfer: „O achiziție excelentă pentru Roma”
0
Carvajal, resemnat după umilința din Cupa Spaniei: „Astăzi am atins punctul cel mai de jos”
2
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
19
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
5
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Sistemul de apărare antiaeriană Tempest, fabricat în SUA, introdus discret ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
Reacția dură a lui Dan Capatos, după ce Gino Iorgulescu a spus că fiul său ...
Libertatea
Aia au curcubeu
Bine că toate satele din jurul Bucireștului au stadioane, numai satul Timișoara nu are.
USR e Dușmanul romanilor
Ce tradiție ma?
Scuze, dar greșești fundamental. Vezi că sunt niște firme mari de tot de IT care au sediul în Cluj și nu în București. Nu e nimeni obligat să se înregistreze în B.
Sunt bani de la guvern, cumetre. Guvernul dă doar primarilor PSD PNL. E de vină timișoreanul că nu i-a mai votat pe mafioții care fură de 32 de ani?
Fii serios. Toate societatile cu o cifra de afaceri peste o anumita suma sunt obligate prin lege sa aiba sediul social in Bucuresti. PIB-ul se realizeaza in tara dar se raporteaza doar in Bucuresti! Doar cu gazul metan nu s-a reusit deoarece au iesit oamenii in strada.
Sa-si faca! Cine v-a pus sa alegeti primar total strain de Romania si de romani?!
Articolul nu menționează, dar banii sunt, intr-adevăr, de la CNI (Guvern). Primarul Piteștiului e PSD-ist. Contrar tradiției, Timișoara n-o să “pupe” fiindcă acolo e primar un USR-ist, iar USR-ul e dușmanul declarat al mafiei galben-roșie. Așa înțeleg mafioții de la PSD și PNL să facă. Cât despre autonomie, am râs. Îți amintesc că 40% din PIB-ul României se face în Bucuresti-Ilfov. Dacă voi vreți autonomie, noi ce să mai vrem?! :))
FCSB a facut deja cerere sa joace pe noul stadion din Pitesti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.