Comentarii (441)
nojoke
nojoke  •  05 Octombrie 2019, 23:01
Postat de samertx pe 05 Octombrie 2019, 22:57

Nu, măi avutule! Tu bagi lemnul prin gardul altuia zgândărând câinii gazdei. Mai ușor, metre. CFR e bună, conduce campionatul, dar s-o faci OZN aici?:)) Nu-i frumos din partea ta.

:))))))0 ALA NICI MACAR N A LOVIT VREODATA CHISCA..IN VIATA LUI..DE REFUGIAT DIN ARDEAL..SE AGATA SI EL DE CE..FUR. EU...CA MORTUL DE COLAC..SA LE PUNEM GARDUL PE CARPATI..ZIC..:))))))

llocomotivalibera
llocomotivalibera  •  05 Octombrie 2019, 23:00

pai judeca metre fcfcsb -dinamo1-1 ...avantaj CFR ...P.S :maine o sa fim furatzi pe terenul regelui...

fremenul
fremenul  •  05 Octombrie 2019, 23:00

Si inca ceva: sustinatorii de plastic de pe aici de ce n-au fost la meci? Eu ma duc la aproape toate meciurile Stelei, indiferent pe ce terenuri mocirloase (ca alea nu sunt stadioane) joaca prin L4. Eu cred ca am mai multe meciuri doar in ultimele 3 sezoane decat aveti voi vazute la tv... explicatii?

amygos_sm
amygos_sm  •  05 Octombrie 2019, 23:00

prostea, sunt neutru,chestia e ca nu ai inteles nimic din acel comentariu...

mariuss72
mariuss72  •  05 Octombrie 2019, 23:00
Postat de alexxxander pe 05 Octombrie 2019, 22:58

Era greu de vazut, n-a fost o faza clara...nu i se poate imputa lui Kovacs...

Corect...dar ma surprinde cum a vazut hentul lui Montini la inceputul reprizei a doua, la o faza similara la centrul terenului :))

samertx
samertx  •  05 Octombrie 2019, 23:00
Postat de nojoke pe 05 Octombrie 2019, 22:56

METRE..SA RECUNOASTEM..UN MECI INTRE 2 ECHIPE DISPERATE..FOTBALISTII SI PATRONII AMBELOR ECHIPE SUNT..? SUB 50 LA SUTA DIN CE PRESUPUNE FOTBALUL ..ADEVARAT..MAI AVEM MULT PANA DEPARTE..AFARA CU..PATRONUL DE LA RIN..ALTFEL? SLABE SPERANTE..

E simplu, ăia n-au antrenor, dar au fotbaliști- noi avem antrenor, dar n-avem fotbaliști. :)) Scor final? 1-1!

alexxxander
alexxxander  •  05 Octombrie 2019, 22:59
Postat de mario_rdfe pe 05 Octombrie 2019, 22:58

Da..am uitat, dar in rest nu sa vazut..dupa o prima repriza fenomenala facuta de el..in a doua a fost anihilat perfect. Fcsb fara Coman e praf, la fel Dinamo fara Nistor. Avantajul e la noi, ptr ca avem antrenor..echipa noastra e transformata total. De la venirea lui uhrin,am impresia ca suntem pe podium.

A terminat benzina in R2!

alexxxander
alexxxander  •  05 Octombrie 2019, 22:58
Postat de ghostark pe 05 Octombrie 2019, 22:54

E usor sa castigi un punct amarat cand joci cu doi portari. Manea are vanataie la mana de la minge.

mario_rdfe
mario_rdfe  •  05 Octombrie 2019, 22:58
Postat de hermannstadtul pe 05 Octombrie 2019, 22:54

uiti de lovitura libera a lui Coman din final. Morutan si Ciobotariu, de astia o sa mai auzim