Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo-sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
0

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
1

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
FCSB în Ghencea! Ardeți holdele! Otrăviți fântânile! Și primiți musafirii așa cum se cuvine: ca pe un grup de potențiali ostatici de lux.
Tănase vorbește numai prostii.Eu ași fi curios :câți bani a dat Tănase să se facă stadionul din Ghencea?Azis ”că e făcut din banii noștri”El este pus să joace fotbal,nu să vorbească de instanțe.Probabil vrea să se pună bine cu Becali sau cu Mihai Stoica!!!
Parcă Tavi Pompescu era ăla de plângea ultima dată... Ieri de ce nu l-au băgat în joc pe Tavi?
Nu mai bate campii cu gazonul. Prin anii '80, Pe langa meciurile Stelei mai jucau și juniorii, înaintea meciurilor de A. Și mai erau și alte manifestări. Iar gazonul din Ghencea era fantastic.
6-0! Plange Torje, plangeee!
L-a prostit MM sa zica treaba cu instantele, daca de el rade toata lumea poate pe Tanase il vor crede. Tase s-a aruncat in careu la faza asta, el habar n-are cum e cu instantele si ca daca Steaua nu vrea sa te primeasca in casa ei, exact... CASA EI, nu te primeste. Mai trebuie motive? Daca te-a primit atunci si a ramas fara loc in prima divizie, fara jucatori, brand, palmares pana i s-a facut dreptate in justitie e clar ca pana nu-ti platesti pagubele pricinuite nu mai ai ce cauta in Ghencea atat timp cat Armata e ADMINISTRATOR acolo. Asta daca vroiai o explicatie, in fond legea-i da dreptul sa nu primeasca pe nimeni. Motivul cel mai simplu... Protejarea gazonului, periodic trebuie sa ia o pauza pentru a nu-l suprasolicita.
Te așteptai la alt rezultat??)))
Cei de la Fcsb doresc ca CFR sa aibă stadionul plin de suporteri)) Nu cred ca e o idee buna sa joci pe un stadion unde nu ești iubit. În rest " juristul" Tănase are dreptate.
Nu te umfla prea tare, pentru ca voi veți înceta sa existați peste 3 săptămâni.
Cenzorii forumului gsp sunt absolut haiosi :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.