Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Nu esti din Bucuresti?Asa este? Sau nu esti microbist?
Si presedinte o sa fie cel mai mare stelist in viata, MIRCEA LUCESCU BHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHHAHAHA
asta scrie la misto*** de radoom.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si presedinte o sa fie cel mai mare stelist in viata, MIRCEA LUCESCU BHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHHAHAHA
Băi fraților suntem în secolul 21 .Fiecare merge unde este mai bine ,atât financiar cât și pe plan proesional.Șumudică este RAPIDIST,dar mergând la fcsb,antrenând o lună un an asta nu înseamnă că este fcsb-ist.RAPIDUL ramâne in sufletul și inima lui.
Stai linistit...sumi doar ii ajuta pe gigi si memem sa faca o diversiune, sa distraga atentia..sa arate ca ei au tinut cont de suporteri si nu il mai numesc pe sumi !
Păcănele, dacă ia bani împrumut de la Gigi după ce a fost antrenor la turci? Îl agață Gigi, așa i-a agățat pe toți, pe viciile fiecăruia în parte. Unul cu muierile, altul cu băutura, altul cu pocherul, altul cu pariurile... uită-te de către cine este înconjurat și ai să vezi de ce are slugi.
frustrare mare gigihno. asta e. pregateste. te pt anul viitor. se anunta, una grade.bull.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
encore)))
Exact! Se râde la nivel național de loserii de serviciu! Adică fcsb!:))) PS. Sumi nu vine la cioban, luati-vă gândul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.