Alte știri din fotbal

El va sta pe banca naționalei U21 la Campionatul European, în lipsa lui Pancu: „Mi-am dat acordul”
0

Mihai Stoica a numit cel mai bun fotbalist cu care a lucrat de când a intrat în fotbal: „Le face pe toate”
0

Jucătorul lui Dinamo, luat tare de Andrei Nicolescu: „Trebuie să se dea «cu capul de pereți»”
0

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Competitie inseamna concurs!Un meci amical nu este concurs! Un antrenament nu este concurs! Sunt satul de interpretari smecheresti.Probabil le va fi si *** acceptat sejurul in Turcia,fiindca in Romania legea este facuta de smecheri pentru fraieri!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunteti un ziar de scandal,cautati sa invrajbiti cluburile .
Ce le mai place unor așa ziși jurnaliști români să sape și în propriu *** după rating. Măi, nefericiților, se duc să se antreneze, nu să fure! Când se întorc se testează!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand scrii Steaua vorbind despre clubul lui becali, se vede ca esti *** ***. Adica fecesebist.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este normal ca un club care apartine unui infractor, condus de infractori si ***, sa aiba ca unul dintre scopurile principale pe langa cel de a fura numele si palmaresul unui club de traditie, fentarea legii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Măi oameni buni ce se întămplă cu voi?!Pentru voi este important doar să intre Steaua în carantină.Să nu-mi spuneți că vă gândiți la măsuri de protecție împotriva COVID 19 că nu vă crede nimeni.Și turiștii care au fost în mod organizat în Turcia de Revelion cu charter prin agenția Paralela 45 la întoarcere n-au întrat în carantină deoarece au avut circuite bine stabilite aeroport-hotel-aeroport.La intrare în Turcia nici măcar nu se cere test COVID 19,la fel și la întrare în România din Turcia.Demersul vostru nu este unul medical cu referire la respectarea măsurilor de protecție,voi aveți un singur scop să găsiți metode prin care Steaua să fie împiedicată în lupta la titlul. Văd că niște neisprăviți,chipurile cu dex-ul în mână contestă decizia unui DSP județean în care lucrează medici,adică oameni cu capacitate de decizie și evaluare.Gravitatea unei pandemii nu se evaluează cu dex-ul,la fel și metodele de prevenție.Steaua NU poate pierde niciun meci la masa verde,deoarece jucătorii NU sunt pozitivi pentru COVID 19.Sunt sănătoși și pot juca și pot beneficia de dispensa DSP la fel ca turiștii plecați în Turcia prin Paralela 45.Nici speța acestor turiști nu este stipulată în lege,dar a fost aprobată de DSP ca o situație specială. Opriti această campanie *** anti Steaua chiar sunteți penibili.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se pare că și regulamentele sunt interpretate greșit.Cum să nu știi când se intră în carantină?
Măi nene măi,uită-te atent la ce am scris!Cei nu joacă evident merg acasă în izolare.Conform legii și cei care au fost CONTACȚI cu ei trebuie să meargă 14 zile în izolare,dar UEFA a hotărât că acei jucători testați negativ în ziua meciului pot juca.
Sa poata juca? Nu cred. De ce era neaparat nevoie sa joace ei doi "ca sa nu se blocheze competitia?"
Să vă dau un exemplu unde dacă s-ar face anchetă epidemiologică pe bune echipa chiar trebuie să intre în izolare.La Craiova doi jucători au fost testați pozitiv în CANTONAMENT unde ceilalți jucători au fost CONTACȚI cu cei doi.Conform legii se anunță DSP și toți cei care au luat contact cu ei trebuie să meargă 14 zile în izolare.Așa este ca la lege,dar UEFA a permis ca cei negativi la ora jocului să poată juca tocmai pentru a nu bloca competiția.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.