Alte știri din fotbal
Marius Lăcătuș a văzut scandalul izbucnit de Cristiano Bergodi și a reacționat: „Eu nu am mai văzut niciodată să se implice antrenorii”
0
Gigi Becali a acceptat oferta! Fundașul pleacă de la FCSB și semnează în Israel
0
Ce pedeapsă riscă Cristiano Bergodi în urma scandalului cu jucătorii de la CFR Cluj
0
Steaua se întărește în defensivă » Fundașul maghiar a semnat până la finalul acestui sezon
0
Știri din fotbal internațional
Managerul lui Radu Drăgușin, cel mai slab din istoria „Big Six” Premier League!
0
Antrenorul lui Dan Șucu, dezolat: „Nu mai știu în ce sport antrenez”
0
Traficantul implicat în asasinarea fostului fotbalist Andres Escobar a fost omorât
2
Wolfsburg - Dortmund, decis de un gol venit în minutul 87! Clasamentul în Bundesliga
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Cum au ajuns urmașele lui Dinu Patriciu responsabile de datoria făcută de ...
Libertatea
Deocamdată se strânge lațul în jurul FCSB: vedete de carton accidentate, sponsor în faliment, tot înainte!
Pana una alta prostane, CFR are sponsori adevarati, bani din cupe, bani din drepturi de televiziune, bani din abonamente si un finantator care ivrea performanta. Cu falimentul mai greu. La gigisti in schimb, fara sponsori, fara cupe, cu un finantator care vrea doar sa vanda septelul, pare cam F A L I M E N T!
Aste este cea mai mică problema, postul FCSB TV a adus in ultimele 2 săptămâni 5000 de abonați noi, ajungând la 55000 ( de vreo 5 ori cât are CSA ). Oamenii încep sa vina la stadion, audientele FCSB sunt pe locul 1. Banii pentru acest an au intrat deja de la City, s-ar putea sa avem surpriza sa vina chiar mai mulți bani de la noul sponsor principal. Iarăși grija lui Adriann si postacilor de la Cluj care scriu tot ce spun pe “lifeuri” Mircea Nebunu si Aurel Caran
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Clona *** are mai putin de 40 de abonati. De unde sa dea ilfovenii aia sarmani bani pe abonamente cand ei traiesc din bucatelele de branza rancezita aruncate de ciobanul infractor. fc fcsb nu are nume (e cunoscuta si ca fc gazde), culori, palmares, sigla, suporteri... nu are nimic. Doar un stapan, un cioban infractor care o duce spre pierzanie
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
50 de miliarde pe putin, se bat sponsorii sa vina alaturi de firma unui puscarias . Care puscarias proclama sus si tare ca nu il intereseaza performanta sportiva ci banii pentru el si familia lui. VENITI DE SPONSORIZATI CLANUL BECAAAAAALIII :)))))
n-are banii la impresarii care vă dau template-uri la ferma de postaci :))))
au aparut gusterii sa-l planga pe jj !
CSA are un nume care nu mai inseamna nimic, are stadion detinut de stat si culori... serios... de cand paote cienva detine drepturi pe niste culori ?:)))
pai b ala vine de la masculul celei care da lapte si din carnea careia se face antricot.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.