Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu m-aș supăra să fie cum ai pronosticat, deși ar fi frumos să avem un baraj CSU-FCU pentru Europa. :-))). În altă ordine de idei, să știi că și pe mine mă cenzurează când le scriu numele ălora de-ai zis că termină pe 4. :-(((. Nici nu știu cum să-i mai numesc. Mai nou le zic "șucarii POSTACULUI shukar".
Eu as zice ça *** mogosoaia blue lions nu prinde locul 4 as zice farul sau cfr pe 1 si 2 , fcsb pe 3 , 4 *** , 5 mogosoaia blue lions si 6 pepsi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce proces a pierdut vreodata cu mititelu :))) ?
Poate inveti sa citesti "Respinge excepţia lipsei de interes a ordonanţei preşedinţiale, ca neîntemeiată. Admite în parte cererea de ordonanţă preşedinţială. Obligă pârâta la încetarea oricărei activităţi de folosire, comercializare, distribuire, promovare şi orice alt act de utilizare în activitatea comercială, inclusiv în mediul ordine, inclusiv prin intermediul website www.fcuniversitatea.ro sau orice alt website, a produselor şi serviciilor care poartă denumirea Universitatea Craiova, până la pronunţarea unei hotărâri definitive de fond, în ds. 31006/3/2018 conexat la ds. nr. 43926/3/2018."
Va electrocutam daca jucam barajul cu voi! Doamne Ajuta!
Pune-ti ma avocatii aia care se certau cu gap sa intrebe la fifa si uefa care E continuitatea:)) papit0iule !
:)))) ala sta mai mult beat prin tribune si nu baga el ariciu in procese cu Mititelu ca le pierde la foc automat. Asteapta ajutor de la Partid asa cum a primit lovele de la ANPR, stadion, echipa si restul. Te faci de ras zilnic mocofane
Dai pedala la Priusul ala second hand si tu visezi Rolls Royce :)))) ce ai patit mai ***, Nici macar palmaresul cl0nei din Mogosoaia nu il stii? Zero adica 0 campionate!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.