Alte știri din fotbal

Cum vede Zeljko Kopic înfrângerea cu CFR Cluj: „Nu m-a mulțumit”
0

Ce spune șeful lui Dinamo, după prima înfrângere din play-off: „Ce să zic? Sunt cei mai buni din țară la asta”
0

CFR Cluj - Dinamo 3-1 » Start perfect pentru ardeleni + Cum arată clasamentul din play-off
39

Vasile Miriuță, despre alegerea lui Raul Florucz de a juca pentru Austria: „Am vorbit de vreo 2-3 ori cu el. I-am zis: «hai, mă, la noi, la români». Asta mi-a spus”
0
Știri din fotbal internațional

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0

Real Madrid, reacție categorică în privința programului: „E ultima dată. Nu vom permite afrontul”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Demisia!
Prunea trebuie dat afara de la Dinamo!
da bre nea Cauciuc ... sti tu despre ce spun aici ... e vorba de culorile pe care le reprezinti ! Ce crezi ca ar spune nea Timar ? Cand esti la Dinamo esti numai cu Dinamo ! Noroc !
Va imaginati pe chendo de la real la cumparaturi in treningul barcelonei? :)))))))
Prunea este un amator! Un pârlit care vrea doar un salariu bun, in rest un incompetent!
Au fost niște cartoane...Veste DOAR în capul unor frustrați, care nu au auzit și nu vor auzi NICIODATĂ imnul Champions League la meciurile lui mimamo.
Prunea,unde să ți trimit un trening cu Steaua?:)
Nu trebuia sa predea treningul clubului ieșean cand si-a incheiat contractul? S-a bucurat sa plece cu un trening in valiza doar pentru ca era gratis!
Problema e ca esti...***!(Sa ma ierte TARANII ADEVARATI SI DESTEPTI!)Si,nota bene,nu sunt dinamovist,fiind timisorean si fiind polist si jiulist!!!Dar ,daca tot ai vrut sa iesi imbracat in echipament sportiv,sa ne spui;ti-e rusine cu echipamentul echipei care te plateste???Dar unde nu e ...MINTE nici Dumnezeu nu cere!!!!Celor ca tine,meme,muresan (fost la CFR Cluj!) Dumnezeu cu mila...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Crezi ca Prunea s-a gandit vreun moment sa fie profesionist?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.