Comentarii (861)
 •  21 Martie 2008, 15:21

Daca arbitrul lasa meciul sa continue insemna ca e Kamikaze.

•  21 Martie 2008, 14:20

aha dak era un arbitru corect lasa meciul sa castige de ce a intrerupt meciul ii era k nu mai kstiga steaua

•  21 Martie 2008, 13:58

aseara in timpul meciului ii s.ugeai p.ula unui rapidist.te`a batut cu ea peste gura si acum ne spui noua aberatiile astea !!

•  21 Martie 2008, 13:49

Mai fetito,tu chiar ai vazut meciul?Sau,avand"alte activitati" priveai doar cand ataca Rapidul?Steaua a avut mai multe suturi pe poarta si ocazii mai clare.In general , meciul a fost echilibrat,cu o tenta de spectaculozitate mai mare pentru Steaua.Las-o mai moale cu lucrurile pe care nu le intelegi!

•  21 Martie 2008, 13:47

Marie ai castigat la Loteria Vizelor postul de analist.Cred ca in loc de meci te-ai uitat aseara la OTV.Forza Steaua!!!

•  21 Martie 2008, 13:42

Dupa cum te exprimi la tv, asa te exprimi si in scris. Nu stiu ce meci ai vazut tu. Cand Zapata "s-a rostogolit la picioarele portughezului", acest portughez era in offsaid. In al doilea rand, in afara de suturile lui Cesinha si a portughezului parca, Rapidul nu a facut nimic in prima repriza.In prima repriza, Steaua a avut 3 ocazii periculoase: sutul cand s-a accidentat Coman, iesirea excelenta a lui Coman si blocarea lui Mendoza. In a doua repriza, in afara de gol, Rapidul nu a ajuns

•  21 Martie 2008, 13:36

HAHAHAHAAHAHAHAHHAHAAHAHHAHA RAPID VS STEAUA 0- 3 ////HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA -MA ,IAR A INTRAT HABIBUUUUUU DUPA pauza SI iar a acstigat STEAUA!!!omu asta ,cred ca masa face vodooo ptr el si ptr steaua!!!! HAHAHAHAHAH-CE FRAERI SUNT CORCITURILE DE CAINI SI CIORILE DE RAPID INCLUSIV SNIMALELE LOR DE SUPORTERI!!!:"))) PS:BRAVO DEACONU!!! FORTZA STEUAAAAAAAAAA SI UTAAA!!!! PS 2 AHAHAHAHAHAHAH A CE FAZANI11SA ARUNCI DIN TRIBUNE LA 1-0!!!!:"))))MARI DOBITOCI!!!BINE CA SA TERMINAT AS

•  21 Martie 2008, 13:14

E un fenomen ciudat ... am citit azi si gsp si prosportul .... aseara m-am uitat aproape pe toate canalele cu editii speciale despre meci .... toti incercau sa puna stelei in carca tot ce se intampla,in special Horia Ivanovici,cei de la federatie si cei de la gsp.NU UITATI STEAUA VA STRALUCI ORICE ATI FACE !!!!!

Maria, de ce te chinui tu sa intelegi fotbalul? Esti o cauza pierduta.Te rog schimba-ti domeniul de activiatate!

•  21 Martie 2008, 13:13

se vede ca faci parte dintr-o familie de nebune! multe surori, probabil la fel de idioate. pai ce meci ai vazut tu paciaclio?! ai uitat de ratarile de unu' la unu' ale stelistilor. ai uitat ca in repriza secunda rapid nu a tinut 5 minutea totalizate mingea?! cum ti se permite sa faci o cronica absolut mincinoasa?! unde e codu' deontologic dom'soara cu privirea lalaie si cuvinte nearticulate?! vai de tine si de presa sportiva!!!!!