Comentarii (861)
 •  21 Martie 2008, 09:09

da mai mailatilor,da! aveti dreptate.totul a fost premeditat.Steaua a adus un jucator profesionist de baseball din SUA, l-a pus in tribune si i-a zis ca in caz ca rapidul conduce sa ii dea in cap la arbitru cu ceva.sau poate povestea mea e prea sf si nu au adus un jucator de baseball ci un lunetist...cine stie?!

IA PUNETI-VA INTR-O SITUATIE, DACA ERATI TATA DE ARBITRU CE ATI FI GANDIT?SAU MACAR COLEG DE BREASLA CU DEACONU?INTERVENEATI VOI SI IL SCOTEATI CHIAR DE NU VROIA EL!!! rapid-Steaua: 0-3 fara discutii !!! + depunctarea rapidului cu 10 puncte !

•  21 Martie 2008, 09:08

Sunt RAPIDIST si cred ca ar fi normal reluarea jocului din minutul 74 la scoru de 1-0 pt RAPID. Am vazut meciuri din campionate mari intrerupte si reluate pentru ultimele 10minute.Dar cine are mai multe relatii la la LPF si FRF va avea castig de cauza in luarea deciziei finale.1steaua castiga la masa verde(cum o facea inainte de 89,si cum o face in retururi cand nu se claseaza bine din tur) sau 2 Meciul se rejoaca din minutul intreruperii.

un comentariu tendentios in care se arata cat de buna a fost rapid si ce slaba a fost steaua. ura fata de bacali v a intunecat judecata.

•  21 Martie 2008, 09:07

Hagi sau Balint ziceau odata ca in Turcia se aruncau pe teren cu telefoane mobile si acolo nu oprea nimeni meciurile.Ganea cand l-a batut pe Mudura, s-a continuat meciul si ditamai "buhaiu" de arbitru s-a dat "lovit" de cine stie ce i-a aruncat Dumnezeu in cap!Este penibil ca nu a putut continua, dar era sprinten ca o caprioara cand a fluierat sfarsitul meciului!

Aaaaa...tu erai maria...imi cer scuze...nu am nimic de comentat

nu gigi le-a aruncat cu brichete si sticle ci proprii suporteri rapidisti, aceiasi suporteri care fac ce fac cele mai mari golanii si in afara stadionului, CINE LE MAI IA APARAREA HULIGANILOR ACUM?

•  21 Martie 2008, 09:06

OLe OLE multumim rapidule :))

•  21 Martie 2008, 09:05

degeaba ne spunem parerea de aia de la FRF SI LPF si oier...ei acu probabil isi mai cumpara cate o vila din banii lu becalii...bv voua...doresc Stelei sa ia campionatu 0 pct in grupe si golaveraj 0-30

•  21 Martie 2008, 09:04

vrem justitie, pai daca la Steaua s-a aruncat cu un surub, si in nesu s-au aruncat cu mai multe brichete in prima repriza si i-a aratat arbitrului o bricheta de culoare rosie, pe care a trecut-o cu vederea ca apoi in repriza a doua sa se intample ce s-a intamplat...alti arbitri ar fi incetat meciul direct, dar numai in Romania e tigania asta: nu numai ca trebuie sa piarda cu 0-3 rapidul dar trebuie sa-i si depuncteze cu vreo 10 puncte...nu se mai poate asa, se stie ca giulestiul e un teren minat