Ingropam Rapidul.....:)...si noi si ASA,e conspiratiunea universala....:D

bine bah tucudeneeeeeeeeeeee :))))))))))

rsalexander  •  10 Mai 2015, 22:28

Ui si la asta...

chronic
chronic  •  10 Mai 2015, 22:28

deci nu pot sa cred ce se intampla...adica sa nu castigam???? sa ai 1-0....na tucudean......ce sa joci ma cu astia????? popa prima repriza

bebe21
bebe21  •  10 Mai 2015, 22:28
Postat de babahuda pe 10 Mai 2015, 22:26

dupa pauza se pare ca a intervenit DNA-ul ..lo fi avertizat pe primar ..ba daca nu joci cinstit mergem ca prietenii la un gratar ...prea au iesit astia la joc si coltescu cam fluiera pe bune ..sa vedem pe mai departe

*** ...coltescu fluiera pe bune...???

tazdevil
tazdevil  •  10 Mai 2015, 22:27
Postat de zecs93 pe 10 Mai 2015, 22:25

Poate sa-l demita oricand, sunteti pe locu 2 si clauza acceia nu se mai poate impune, daca revine pe locu 1 atunci nu poate sa-l demita ca si-a facut contract baban !!!

Pai de aia am zis ce am zis.......in mod logic si normal,trebuia schimbat dupa meciul cu Hotzelul......in fine,discutam discutii...mai da-i in mhortzzzziiiii mamii lor pe toti!!!!!! Macar imi ramane dubla victorie cu voi din sezonul asta,si poate poate grupele UEL.....in rest....daca nici acum nu joci fotbal,cand ai sansa sa revii pe primul loc,e clar.......ce arbitrii,ce valize,ce altele??????NU JUCAM NIMIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!