Comentarii (1299)
a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  10 Mai 2015, 23:56
Postat de valiza.epo pe 10 Mai 2015, 23:55

Nu cred ca da Juve trei goluri pana la pauza. Stii ca ei, dupa primul gol incep sa plimbe mingea spre final.

șod ești Alpine! :)))))))

adriann_
adriann_  •  10 Mai 2015, 23:56
Postat de disclosure pe 10 Mai 2015, 23:54

Eu ma intreb cum esti tu sanatos la cap amaratule .

Dispari clonatule, tu inca mai aberezi pe-aici ca nu se poate vinde plamaresul in timp ce administratorul judiciar al Oltchim tocmai a scos palmaresul la licitatie =)) =)) =))

valiza.epo
valiza.epo  •  10 Mai 2015, 23:55
Postat de a.c.a.b_st pe 10 Mai 2015, 23:53

mie mi-e mai frică de macaronari...*** mea,intr-un singur meci se poate intâmpla orice..Hala Madrid :D 3-0 la pauză :))

dinamo_fan
dinamo_fan  •  10 Mai 2015, 23:55
Postat de cpt.ahab pe 10 Mai 2015, 23:50

L-ai uitat pe ala de 3-1 din mecul cu noi. Inventia lui Balaj.

asa ca bine zici, cu otelul penalty inventat si ***. cu dinamo penalty inventat cu chiajna penalty inventat. va rup arbitrii nu alta :)))

white.burgundy
white.burgundy  •  10 Mai 2015, 23:55
Postat de adriann_ pe 10 Mai 2015, 23:50

Nuuu, cu alea se drogheaza el de obicei. Le foloseste pe post de tutun de mestecat =))

=))))))) saracul valah, cred ca a cedat psihic, e distrus

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  10 Mai 2015, 23:55
Postat de maresal30 pe 10 Mai 2015, 23:52

dar tu compari *** cu un stelist adevarat care ,,pune pasiune in steaua ,nervi ,il doare cand pierde ? citat din gheorghe ,,pt mine nu conteaza decat banutzul la buzunar, este doar o afacere ,hai pa

pai aia spun...asta-i prea calm,,ceva miroase urât aici..sper ca pana in sezonul viitor sa se lamureasca naibii situatia...

disclosure
disclosure  •  10 Mai 2015, 23:54
Postat de adriann_ pe 10 Mai 2015, 23:52

Ba meriti, daca esti stelist. Dumnezeu nu bate cu parul. Ma uit la Sapunaru si pe urma ma uit la manelistii vostri si ma intreb cum poate fi stelist un om sanatos la cap?

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  10 Mai 2015, 23:53
Postat de cpt.ahab pe 10 Mai 2015, 23:52

Nu vreau sa fiu nevoit sa ma uit la meciul lor. De aia ii prefer pe Juve!:))))))))))