Postat de imperator pe 09 Mai 2013, 21:06

Trimite vere pe my sport o adresa de email sa iti trimit ceva . Dar una pe care sa o poti arunca la gunoi imediat .

imperator
imperator  •  09 Mai 2013, 21:06
Postat de vaalah pe 09 Mai 2013, 21:04

Ba tu ai ceva la dibla ? Eu iti spun cu argumente faptul ca meciul Viitorul -Lebele Negre de sub Pod a fost viciat de arbitraj si tu imi insiri alte rezultate !

vaalah
vaalah  •  09 Mai 2013, 21:04
Postat de draxter pe 09 Mai 2013, 21:00

valahule ia o pauza ca-ti explodeaza PC`ul, serios frate esti pe toate articolele baga un Time-Out Viitorul Constanta 0 - 0 Astra Ploiesti Viitorul Constanta 2 - 2 FC Vaslui CFR Cluj 0 - 1 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2 - 0 Pandurii Tg. Jiu Viitorul Constanta 1 - 1 Dinamo Rapidul abia abia a reusit victoria la fel si Vasluiul in retur 3-2 sau CFR-ul 2-0 curios cum isi dau viata pe teren contra adversarilor Stelei, dar nu prea bat pe nimeni de la mijloc in josul clasamentului cat era scorul prin min 15 la Steaua-Viitorul? 3-0? hahaha in B cu Viitorul!