Alte știri din fotbal

Hermannstadt - Unirea Slobozia, în etapa 1 din play-out » Echipele de start + cotele
0
Incredibil unde a ajuns să joace fotbalistul căruia Gigi Becali îi punea o clauză de 150 de milioane de euro
0

Nicolae Stanciu, discurs încurajator înaintea duelului cu Bosnia
0

De unde provin jucătorii care ne-au reprezentat la Euro 2024 » Căpitanul, născut într-o comună cu sub 2.000 de locuitori
0
Știri din fotbal internațional

Liverpool - Newcastle, în finala Cupei Ligii Angliei » Echipe probabile + cele mai tari cote
0

Kyle Walker i-a cerut arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului
0

Dele Alli a revenit după 2 ani în fotbal! A văzut „roșu” în primul meci
0

Real Madrid amenință cu neprezentarea » Carlo Ancelotti: „A fost ultima oară! Așa nu se mai poate!”
1
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Asa e, te doare in basca :))) " De cand au promovat nu a castigat niciodata in fata lui Dinamo"..:)))))
Nu le publici așa cum le-ai imortalizat? Altceva ce poți să faci?
Din nou gresesti ,neo marsixmul nu promoveaza corectitudinea politica , din contra .Asta o promoveaza partidele de centru dreapta in occident in special crestin democrații.Neo marxistii promoveaza antii globalizarea si de obicei chiar daca nu stii ,libertatea orientărilor sexuale LGBT...Si in primul rand sunt antii globalisti.Esti total pe langa subiect...
Iar te dai in stamba? Acum trei zile eu am luat "galben" si tu zburzi liber pe aici! Ce glume ai in tine, omul cu o mie de conturi face misto de altii ca stau pe GSP!:)))
Ba da, exista foarte multi! Incepand cu Nicusor Dan, Remus Cernea si Mihai Gotiu! Si mai sunt!
Ce-ai patit, stii sa vorbesti si frumos!?:))) Ai intrat in anul mortii?:))) Eu am zis ca CFR-ul castiga anul asta...cu Dica n-avem nicio sansa!
Va salut cu respect!
mai trist e cand ii vezi pe unii cum sufera ca nu s-a dat voluntariul la o parte, ca au jucat pe bune. si mai era ala de spera la pauza sa "rezolve Pandele meciul". spiritul gigist, acelasi spirit stelist. de aia pt mine fcsb e steaua. gandeste ca steaua, se comporta ca steaua, e arbitrata ca steaua...vorba aia: it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.
Știa Leașă ce echipă joacă, în frunte cu antrenorul ei, cel care „nu merită, încă, nimic”. Își crește valoarea pe cont propriu( o declarație a lui prea mișto ), dealtfel. A lui Claudiu, bien sur.
voi nu ati jucat , pentru ca ati stat ca prostii pe gsp :))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.