Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Nici Costel Enache nu e supărat cum e Bogdan Cosmescu :))) Dacă în prima repriză a pronunțat de trei ori ”fcsb fosta steaua” în repriza secundă a făcut-o decât o dată :))))
Salomao, balón de oro ya.
Ce supărat e Cosmescu :))) Viitorul fecesebist face faze excepționale :))))) Salomao nu are nici un merit, a greșit portarul :)))
Îi lăsăm să atace vreo 15 minute, după acest interval de timp, ne urcăm pe ei și le mai băgăm două în ațe. :))
Bună seara domnule! Este tragere de noapte la Real, folosesc ținte false și trasoare oarbe. Le-a dat Perez alarmă cu ieșire în poligon, dar când vor veni cormoranii peste ei se vor preda din cauză de scenariu nefavorabil.
N-a fost off-side.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cam cati neuroni ai tu.
Bună seara. Fie ca cei mai buni să câștige. :) 3:0 Real - Celta, 2 reușite rapide ale lui Bale și Isco.:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.