Comentarii (83)
eugen.76
eugen.76  •  05 Octombrie 2011, 15:42

a scapat liber..

ida68
ida68  •  05 Octombrie 2011, 15:47

Astept ca sandu sa se "dezafilieze" de la FRF pentru ca a acceptat imixtiunea unei instante, alta decat cea fotbalistica, in treburile federatiei.

cata_buc
cata_buc  •  05 Octombrie 2011, 15:36

ce frumos le-ar sta lui mitica si sandu uniti in cuget si simtiri de o .......pereche de catuse daca cele doua mizerii ar sta macar 30 de zile la "odihna" am avea mai multe sanse sa scapam de ei

petrusm
petrusm  •  05 Octombrie 2011, 15:32

CAND MITITELU A ZIS DE NEAGU CA ESTE OMUL LUI CORLEONE- ORACOLUL , INCA DE APROAPE UN AN DE ZILE , PUTINI CREDEAU... ORICUM SI DACA RAMAN INCA O LUNA DOUA , NU MAI POT FACE NIMIC SI SE VOR AUTODEMITE... ADICA I-SI VOR DA DEMISIA...COMISIILE ORACOLULUI SUNT EXECUTORII , IAR COMANDATUL SAU COMANDANTII SUNT VIZATI PROBABIL DE CINE TREBUIE... HAI STIINTA CRAIOVA ...

eugen.76
eugen.76  •  05 Octombrie 2011, 15:32

Jos Mafia, sus Patria!Presedintele Basescu singurul presedinte roman care s-a luat la tranta cu mafiotii Romaniei!Romane,respectati valorile si obarsia si vei avea o viata plina de progres!

sicilianu_86
sicilianu_86  •  05 Octombrie 2011, 15:27

Sa stai acolo ani multi Sandule si ial si pe Mitica dupa tine ca , voi ati distrus fotbalu in tara asta jegosilor care sunteti..

eugen.76
eugen.76  •  05 Octombrie 2011, 15:22

sta cam mult pentru un martor ;) miroase a catuse:) Forza Domnule Traian Basescu! Romanii sunt alaturi de tine!!!

zadkiel
zadkiel  •  05 Octombrie 2011, 15:20
Postat de denethorj pe 05 Octombrie 2011, 14:57

Cristi Borcea: Deci, câte îți trebuie? Zi! Vasile Avram: Câte poți tu. Cristi Borcea: Pãi, zi, câte îți trebuie, cinzeci, câte vrei... Vasile Avram: Cât? Cristi Borcea: Cinzeci, cât îți trebuie? Ce sã faci cu zece... cinzeci... cât.... Vasile Avram: Adu-mi cât poți tu. Dar cât mai repede, te rog!

Extraordinar, Borcea si Dinamo au furat in ultimii 5 ani si au luat si multe trofee!??? Si in finala ultimei Cupe, chiar ne-a furat Dinamo si Borcea si noi Steaua am pierdut Cupa!!!!!! Singura tara din lume unde magistratii dau pe surse mass mediei informatii din dosaar, inainte de inceperea procesului, este Romania si este metoda lui Basescu de linsaj mediatic! Deja este un scandal european, in care este implicata Procurorul General, Laura codruţa kÖvesi, care de pe emailul personal a trimis lui Mircea Marian-Excremetul zilei, date din dosarul Vantu! Cand Basescu va pica, Laura codruţa kÖvesi, va intra in puscarie pt fapta asta! Metoda se numeste: BETIVA MACOVEI SI PRESA PE SURSE!

xstream
xstream  •  05 Octombrie 2011, 15:18
Postat de batranul_si_marea pe 05 Octombrie 2011, 15:16

Sampanii mai, ce n-ai inteles?

de cea mai buna calitate :)

xstream
xstream  •  05 Octombrie 2011, 15:11

jos cu sandu si cu dragomir!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 9
Comentează