Postat de de_pe_tarnave pe 23 Martie 2012, 09:15

aaa uitasem...cu HOTELUL au reciprocitatea de facut!!

scatman1
scatman1  •  23 Martie 2012, 09:15
Postat de de_pe_tarnave pe 23 Martie 2012, 09:07

Nici prosti nici orbi nu suntem noi astia care ne mancam nervii la TV. Prea sau asemanat maierele de arbitraj din Regie, de la Galati,Vaslui si Tg. Mures. Noroc cu golul Sportului care a incurcat niste socoteli. Vorba lui Kocean si a ciobanului:sa dam titlul CFR-ului de pe acum sa nu ne mai tocam nervii degeaba!

o singura solutie...retragerea echipelor de pe teren....sa vezi atunci scandal imens si va pune si uefa lupa pe noi...

Postat de de_pe_tarnave pe 23 Martie 2012, 09:12

Vi se infunda baietii, in 2-3 ani nu veti mai exista!

daca vin fluierasi straini cfr va termina pe 10

botizan
botizan  •  23 Martie 2012, 09:13
Postat de de_pe_tarnave pe 23 Martie 2012, 09:09

Si in meciul cu Sportul a facut la fel si Muresan si arbitrul!

Ce a facut ba Muresan cu Sportul , ca a intrat cu piciorul sus de vreo 4 5 ori ? De ce nu a bagat nici unul de la Sportul capu sa il loveasca sa ii dea rosu si gata , intrarile cu piciorul ridicat sus fara sa atinga adversarul nu se socotesc ca si rosu ... cu voi trebuia eliminat mai repede acolo a gresit , dar si voi ati avut caruta de ocazii atunci puteati bate cu 3 , 4 -1 si gata nu ati mai fi contestat nici o eliminare

bogdanelibm
bogdanelibm  •  23 Martie 2012, 09:13

de_pe_tarnave  •  23 Martie 2012, 09:12
Postat de xabab pe 23 Martie 2012, 08:58

Si daca vin arbitrii straini si CFR tot castiga, ce o sa zici? Ca i-am corupt si pe aia? Bai mitici! Sunteti mici, mici, mici...

de_pe_tarnave  •  23 Martie 2012, 09:09

de_pe_tarnave  •  23 Martie 2012, 09:07

kanye
kanye  •  23 Martie 2012, 09:05

:))Oricat as fi de dinamovist,am vazut acel meci si deja eu eram exaseperat de faulturile oribile facute si trecute cu vederea.L-a dat afara un minutul 85,dupa ce trebuia in minutul 35 sa ia 4 galbene:).Ca bonus,l-a dat afara si pe Weldon degeaba in minutul 85:))ce folos