Alte știri din fotbal

Prima reacție a lui Florin Tănase după ce a revenit la națională: „Am și spus-o acum câteva luni”
0

Iată arbitrii delegați la FCSB - Rapid » Gigi Becali spunea: „Nu vreau să-l văd!”
0

CFR Cluj - Dinamo » Se anunță spectacol total în Gruia! Echipele probabile + cele mai tari cote
3

Așa arată clasamentul și întreg „țintarul” din play-off-ul Ligii 2: derby încă din prima rundă
0
Știri din fotbal internațional

Jim Ratcliffe amenință că pleacă de la Manchester United: nu poate trece peste abuzurile fanilor
0

Ce a spus Hansi Flick despre penalty-ul controversat marcat de Julian Alvarez + Cum a prefațat derby-ul cu Atletico
0

Monza - Parma, dispută din etapa #29 în Serie A » Bonny a restabilit egalitatea cu un gol superb
2

Franța, în alertă! Ce pregătesc ultrașii la derby-ul PSG - Marseille
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
observati cum oastea *** se chinuie pana la oase sa batjocoreasca rapidu dinamu teemsoara brasovu galatiu iasiu si cluju ha ha ha = ))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu stia nimeni ca user-ul oviatapenrufcsb care foloseste fraudulos numele de o oviatapentrusteaua in loc de oviatapentrufcsb ... se chinuie sa impresioneze ca la palat ...
www.centrucolectarefiervechi.ro Confidentialitate / Respect / Cel mai bun pret
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
alcenat vine la noi cu rednic la pachet !!!
??? nu m-am referit la bacerclona,dar daca ai tu obsesii din astea,treaba ta. pai in 86 mai nimeni nu avea cupe ale campionilor. si ce relevanta are commentul tau? iti place sa te afli in treaba sau carei faza? pai pana in 86 aveau vreo 10 echipe cce. juventus abia l-a castigat primul in 1985. pai ajax a castigat de 4 ori ucl/cce. si Steaua i-a eliminat,daca ii sa o luam dupa cum spui tu.
SA IEI 2 ANI LA RAND TOATE TROFEELE E ..UNIC IN ISTORIE...VAMOS MERENGUES,VAMOS CULLES,VAMOS SEVILLA...A POR LA..... HISTORIA:):)
Ce trofee europene avea Barcelona cand a pierdut CCE in '86? Oh wait... =)) =)) =))
CUM *** SA SPUI ASA CEVA CAND LA MARILE ECHIPE DIN ANGLIA SI GERMANIA MIJLOCASII DE CREATIE SUNT...SPANIOLI:):)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
lasa ca ii bine asa. Steaua a batut si eliminat foarte multe echipe din spania. bine ca nu spui ca,campionatul italiei este bun:))
CUM AR FI SA IA SPANIA TOATE TROFEELE PT AL 2 AN CONSECUTIV? YO ZAC CA INJOSITOR PT AIA DE SE DAU MARI HI HI. SA I UMILEASCA -***- CU PRIMELE 2 ECHIPE DIN LUME CA VENITURI SI VALOARE..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.