Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
0

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
1

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
@rapid... Prietene , daca nu esti familiarizat cu Bucurestiul , hai sa te luminez .( sic!).Intre Stadionul Ghencea si cel mai apropiat cimitir ( adica Ghencea Civil) sunt vreo 3 statii de tramvai.Intre Stadionul Giulesti si cel mai apropiat cimitir ( adica Cimitirul Evreiesc) e doar una. Care e "echipa de langa cimitir"?!?!?!?! Sa mai socotesc si ca baza de pregatire a Rapidului e gard in gard cu Cimitirul Straulesti?! Sau asta nu se pune ?!
@rapid... Prietene , daca nu esti familiarizat cu Bucurestiul , hai sa te luminez .( sic!).Intre Stadionul Ghencea si cel mai apropiat cimitir ( adica Ghencea Civil) sunt vreo 3 statii de tramvai.Intre Stadionul Giulesti si cel mai apropiat cimitir ( adica Cimitirul Evreiesc) e doar una. Care e "echipa de langa cimitir"?!?!?!?! Sa mai socotesc si ca baza de pregatire a Rapidului e gard in gard cu Cimitirul Straulesti?! Sau asta nu se pune ?!
Prietene , daca nu esti familiarizat cu Bucurestiul , hai sa te luminez .( sic!).Intre Stadionul Ghencea si cel mai apropiat cimitir ( adica Ghencea Civil) sunt vreo 3 statii de tramvai.Intre Stadionul Giulesti si cel mai apropiat cimitir ( adica Cimitirul Evreiesc) e doar una. Care e "echipa de langa cimitir"?!?!?!?! Sa mai socotesc si ca baza de pregatire a Rapidului e gard in gard cu Cimitirul Straulesti?! Sau asta nu se pune ?!
Cred ca locul ocupat de Steaua e unul meritat.
total adevarat.si totusi prostia suporterilor de pe langa cimitir nu are limite.ei inca viseaza la cai verzi pe pereti.
La meciul cu Sportul trebuia trecut in paranteza ca au jucat tiki-taka!!!!
daca stau sa ma gandesc mai bine Pandurii e o echipa retrogradata, deci mai raman 2 mari victorii :) Cu Vaslui (DE CARO) si cu Craiova (DE TUSA) ;)
gigi sa resemnat voi de la gsp cand va resemnati?cand o sa intelegeti ca oriunde s-ar duce steaua in tara nu are decat cativa gura casca amatori de autografe si atat,de mult nu mai e cea mai populara echipa din romania.
Am uitat de marele meci de la Bistrita: Gloria - Stelutza Razboinica Visatoare la Casul de Liga 1-0 deci 10 meciuri din 17 fara victorie iar din alea 7 victorii 4 sunt cu noupromovate!!!
imi cer scuze...am uitat marele meci de la Bistrita Gloria - Steaua 1-0 (niciun sut pe sau spre poarta, meci marca Lacatus) BILAN: 10 meciuri din 17 fara victorie 3 nou promovate batute din 7 castigate!!!MAGICA STEAUA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.