Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Vă dați seama ca asta minte cu nerușinare, nu!? Ba arabii or fi ei mai natarai, altfel cine ar da bani pe Mbappel!?, dar nu da nimeni un sfert de milion in plus daca chiar nu e nevoie, iar in cazul de fata lucrurile erau clare: nici măcar 5 milioane nu a vrut nimeni sa dea, deci sa mai dai și în plus e noaptea minții!
*** în persoană. Ăsta e posedat, nu discută decât depsre bani, ce a făcut, cât a câștigat. Pe unde calcă ăsta ar trebui chemat preotul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vrajeli ! a LUAT SI 250000 DE EURO PT APARTAMENTUL DAT LU COMAN
Motivul pentru care Coman nu a jucat, este ca a facut orice posibil , raceala sau ce mai putea sa gasesa doar sa nu joace fiindca stia valoarea olandezilor si riscul de a a face un joc foarte slab impotriva lor ce ar fi periclitat sansele de a pierde contractul cu salariu super bun pentru el. Qatarezii se puteau razgandi la vizita medicala daca Florinel facea vreun meci dezastruos impotriva olandezilor. Dar nu e de condamnat. Mukta bafta Florinel sa îți mearga bine acolo si sa fii sanatos sa poti juca cat mai mult!!!
Deci, cel mai bun produs al stanei, cinci meleoane doar!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.