Alte știri din fotbal
În plină disperare, Gigi Becali este gata să facă ce nu a mai făcut de 4 ani: „Mă duc eu la ei”
0
„Clasamentul îți provoacă dureri de ochi” » Iasmin Latovlevici știe ce se întâmplă la FCSB: „Când joci la cea mai mare echipă din țară...”
0
A văzut conferința lui Charalambous și îl ia în derâdere: „Există acest termen?”
0
„Plecarea lui Charalambous nu e o soluție” » Fostul antrenor de la FCSB crede în calificarea roș-albaștrilor în play-off: „Pot câștiga toate meciurile”
0
Știri din fotbal internațional
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Conte nu depune armele, dar recunoaște: „Înfruntăm furtuna și este absurd acum să vorbim despre titlu”
0
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
1
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
12
Eu sunt al 11-lea...
scuze dar ma inervat omulcaresugesiinghite si nu stiu cum am ajus sa dau replica aici!
frate, nu incerca sa explici,creierul lui si-a dat seama de pericol si la parasit:))))
nu poti sa fi si bun si rau.asa ca alege tu ce vrei sa fi.oricum NU CONTEAZA.
ia uite ca a aparut si "retardatul" de serviciu. valaah-ul travestit...
boschetarule..nu te-ai lasat ma de legale????si app scrie si tu cu litere mici" taranoiule' sau vrei sa iesi in evidenta,mai mult... decat iti permite creierul???
pai din cate stiu eu, cei mai reprezentativi oameni ai vostri au statutul asta : patronul la "mititica", liderul de galerie si el tot pe la "facultate", managerul condamnat si el, antrenor care planeaza asupra lui numeroase suspiciuni in legatura cu trucarea meciurilor de catre echipele pe la care s-a perindat, suporter cercetat pentru agresarea unui cameraman... si tu n-ai pic de jena sa vorbesti despre calitatea conducatorilor si a suporterilor ?
Vaslui va avea un meci extrem de greu cu milogii lu" Dragomir militianul Cersetorii de sub pod au fost si vor fi o echipa mafiota, sustinuta de FRF si LPF!
baga in B si vaslui...dar eu nu cred ca prinde etapa 10 acolo..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.