Alte știri din fotbal

9 meciuri din Liga 2 se joacă ACUM: ultima etapă din sezonul regular » Aflăm a 6-a echipă calificată în play-off
1

Cine sunt cei 4 jucători-surpriză chemați de Mircea Lucescu la lot! Unul va fi titular la debut
0

Costin Curelea a anunțat lotul României U20 pentru acțiunea din Liga Elitelor
0

Dinamo are din nou un jucător convocat la naționala României » Incredibil de când nu se mai întâmplase
0
Știri din fotbal internațional

Anunțul surprinzător făcut de Ronaldo » „Dacă sunt pe mâini bune, eu nu mai contez! Mă retrag”
0

Peripeții pentru FCSB, la întoarcerea de la Lyon: un jucător s-a rătăcit în aeroport și tot lotul a avut de suferit
0

Cum au dat faliment Cristiano Ronaldo și Rafael Nadal » Ce s-a întâmplat cu afacerea lor din Madrid
0

Villarreal - Real Madrid, duel din etapa #28 în La Liga » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
hmm Gresesti grav :D ... poti juca la tineret pentru grecia si la seniori pentru franta / grecia / romania / italia orice alta tara , poti juca la U-19 pt romania , U-21 franta , seniori Germania , de exemplu :D... daca nu ma crezi citeste pe net , eu stiu asta de mult , poate s-a mai schimbat din regulament , dar nu cred ,nu e logic :D
Bravo Kape, respect si felicitari. Este o onoare si pentru noi si pentru tine aceasta convocare pe care o meriti din plin. Sper sa dovedesti in continuare si la Steaua dar si la Nationala Greciei ca aceasta onoare o meriti din plin. Esti corect, muncitor si un tip linistit iar roadele munci tale incep sa se adune. Suntem alaturi de tine dovedestele tuturor ca nu sau inselat in privinta ta.
Bravo Kape felicitari. Este o zi mare si pentru tine dar si pentru noi. Prezenta la nationala este cel mai mare pas in cariera unui fotbalist, si sper din tot sufletul sa dovedesti in continuare si la Steaua si la Nationala Greciei ca meriti pe deplin aceasta onoare. Succes. Si nu uita ca suntem alaturi de tine.
Respect Kape.
Si in orice caz ne-au cam batut pe unde ne-au prins fie ca era vorba de Yugoslavia sau mai tarziu Croatia , Serbia , Slovenia , etc....
@ toxicutz : Descultii aia de la Belgrad, au ceva ce noi am pierdut de la generatia lui Hagi. PATRIOTISM , sunt fanatici , pentru ei tara si echipa nationala inseamna ceva sacru.Cand sunt convocati la nationala DAU TOT CE AU MAI BUN.Si lor le plac petrecerile ,bautura si femeile , cand joaca la Steaua Rosie sau Partizan , dar cand se duc la Manchester U sau alta echipa mare,nu se mai tine de prostii, iar la nationala vin implicati trup si suflet!!!!!
Bafta Kapetanos.Mult noroc.
Dubarbier e cea mai mare pierdere , daca acest jucator era naturalizat (avand in vedere ca pentru argentina e mai greu sa joci), era ceva...Spania si Italia au avut argentinieni in nationale si n-au fost probleme...asta e, noi suntem mai mandrii si avem oricum prea multi "jucatori de valoare"
stau si ma gandesc la ce desculti te referi? nu cred ca te-ai referit la serbia care are echipa la fel de buna ca a romaniei in 94, poate chiar mai buna pentru ca fotbalul a evoluat mult de atunci. chiar nu stiu de la ce desculti am luat noi 5
Nu e o mare valoare , dar munceste mult si isi face treaba : da gol , asta e tot ce trebuie sa faca.Felicitari si multa bafta !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.