Alte știri din fotbal

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
0

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
0

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
0

Mitriță, debut cu două assisturi în play-off: „Am jucat inteligent. Vrem să rămânem pe primul loc!”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
esti un frustrat!!!! ma refer la tine....vocea ....un mare frustrat!!!!1
Marius iti multumim ca ne faci fericiti pe noi stelistii si pentru ca le dai dusmanilor sa bea otrava in fiecare saptamana. Forza Steaua Forza Lacatus!
La multi ani Laca!!!!! aveti incredere in voi si veti reusi!!!!
Baaaaaaaaaaaa, va f_ut
Oricum, laca al vostru se pricepe la lovituri. Doar a fost cel mai mare cotonogar al stelei.
"LACA" ii ia fotoliul de lider lui "ANDO". La cat il cunoastem pe "FIARA", Barbat ferm si cu orgoliu, Intii lui ANDO-i trage scara, Si-apoi ii fura si "fotoliul".
Acum, cand e aproape vara, Si a-nverzit iarba-n gura portii, Din barlog iesit-a "FIARA", Sa isi infiga in voi coltii.
Bravo LACATUS, Bravo BECALI, BRAVO STEAUA........... este bine ca echipa este fericita si toti sunteti in toane bune.......HAI STEAUA
pentru studentgl.org bai temebloscopule, la barcelona bricheta s-aaruncat in teren si nu in capul arbitrului. dar este prea mult pentru un creier de rapidist sa vada diferenta.
Daca ai nevoie de cursuri,laboratoare,seminarii,le gasesti aici.In plus ai un forum cu discutii inteligente,si alte sectiuni interesante.Daca vrei un domeniu gratuit posteaza la noi pe forum.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.