Postat de John.Wick pe 09 August 2024, 23:50

ei aș, dup-atâtea peturi rămîi doar cu peturile goale. Când te trezești iei 50 de bani pe ele :))

Din comentariul meu rămâi cu asta::: vezi-ți de scarbosenia aia de csacazarmatalpania și lasă liga întâi,că nu-i de tine...!!!...

E bine ca stim inca din august cine va fi vechea si noua campioana a Rromaniei. Ciolacu si ai lui, spaima Bucurestiului.

BindenDanDat
BindenDanDat  •  10 August 2024, 06:16
Postat de Catalynn_22 pe 09 August 2024, 22:53

Păi nu ți-a dat!? A spus ca revine și câștigă … Din păcate nu a apărut Randumb, atunci se termina maxim egal. :-))))))

Too late Frate Brother… s-a băgat un texan pe internet așa, total neîntrebat si a început sa urle ca nebunu’ “FCSB is not Steaua, not Steaua, bloody Vardy you’re a cheat!” - si cu asta basta. Gotta know when to fold them. Am pariat pana la urma pe underwearu’ lu’ Nurse Leticia, care - sa ma scuzi - e un fel de British Roulette, unde luzăru’ merge si se descarcă la colțul terenului. Asta e, o sa am noroc la altceva… maybe.

Randoomwinsagain
Randoomwinsagain  •  10 August 2024, 01:38
Postat de Catalynn_22 pe 09 August 2024, 23:54

Păi se terminase deja meciul când am replicat lu’ older brother from another mother! :-))))))))))) Și dacă ai creier să înțelegi, sensul e cu totul altul! INCREDIBIL în ce hal e asta! :-)))))

se terminase meciul si tu ai spus maxim egal o sa se termine? ha haha. asa ceva.. cum bah sa fii asa un subom/ acum serios. maxim egal.

nautilus
nautilus  •  10 August 2024, 01:22
Postat de Coanamare pe 09 August 2024, 22:07

Și tu ai un miros specific pe care îl degaji!Mai bine mirosi a branza, decât a *****!

Nu ți-e rușine băi fcsbist gigist nefericit ?!? Iar ai băut zer alterat de la palatul ciobanului fariseu!!! Nii la stână, mioară rătăcită!!!

Catalynn_22
Catalynn_22  •  10 August 2024, 00:37
Postat de mario_rdfe_ pe 09 August 2024, 23:06

2 pauza 1 final ! Din cauza asta a marcat farul imediat dupa egalare, sa fie 2 pauza ! Tot din cauza asta face ala penalty...si tot din cauza asta portarul refuza sa intinda mainile si sa apere lovitura de la 11 m ! O mai pun si machedonii de ceva banuti !

Nu mai spunem de ratarea lui Marin la 3-2 care putea egala! A tras exact cum trage Andrei Ivan în meciurile cu FC Fcsb! Apoi se prefăcea ca înjură printre dinți și îi pare rău ca și-a bătut efectiv joc de o așa ocazie! :-)))

Catalynn_22
Catalynn_22  •  10 August 2024, 00:31
Postat de Randoomwinsagain pe 09 August 2024, 23:08

multumesc,bani pe jos,am pariat ca bate Steaua. bravo bah,you are on a roll. efectiv ce spui tu se intampla fix invers. te mai asteptam si la emciul cu sparta. bravo bah. p.s.:ce ti-am spus ca o sa regreti grav de tot ca ai mers pe pista aia? ha ha ha. im loving it. im own you.

Iar te-am prins cu minciuna! Mesajul e postat la 22:53 când meciul era gata, Farul ratase și ultima ocazie. În plus, toți știm ca durează cel puțin cateva minute până apar, așa ca jucătorii erau probabil deja la dușuri. :-))) Nu mai spun ca mesajul nici măcar nu era “pont”, dar la mintea ta putina ce pretenții sa am!? :-))))) de fapt am: sa nu cumva să lipsești Marți pe LIVE!!! :-)))))