Alte știri din fotbal
Daniel Paraschiv a debutat la Rapid și a anunțat obiectivul: „Acest brand te obligă”
0
Sacrificiul unui titular al Rapidului » Dezvăluirea din interior: „Nu s-a antrenat în ultimele două zile din acest motiv”
0
Decizie după Rapid - Metaloglobus: antrenorul va fi DEMIS mâine dimineață
3
Ultimele detalii despre situația lui Olimpiu Moruțan: urmează ziua negocierilor finale
3
Știri din fotbal internațional
Dennis Man, 20 de minute pe gazon în victoria PSV-ului din Eredivisie » Cum s-a descurcat
0
Bayern Munchen a dat recital pe terenul lui Leipzig » Jamal Musiala a revenit cu „assist” după șase luni de absență
0
Arsenal, ținută în șah de o echipă care se bate la retrogradare » „Tunarii” ratează șansa de a se desprinde decisiv de Manchester City!
0
Cu Maxim și Drăguș titulari, Gaziantep a fost aproape de o mare surpriză în Super Lig
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Câte kilograme sunt normale și de ce greutatea ideală nu există. Medic: ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Amenințări fără precedent ale lui Trump la adresa a opt țări europene ...
Libertatea
invers,cascalin a spus ca nu vrea pe bani sa faca pariul penru ca isi pierde anonimitatea,uite aici: https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/gigi-becali-reactie-proces-palmares-fcsb-steaua-778193-comentarii.html Lasă-l pe ăla pe bani, știi bine ca nu se poate face păstrându-ne anonimitatea, așa ca facem pe cel pe onoare și verticalitate pe care ți l-am tot propus de câteva luni, nu îl mai repet. Ca ești un laș și fricos am văzut, însă acum ca pleci și cu gol avantaj jucând acasă cu stadionul plin, dacă refuzi iar, *** :-))) Zi ba, te ține! :-)))))))
Au și " Dinozaurii " ăștia limita lor ! Ce este mai îngrijorător ca "U" le- a prelungit deja contractele la Chipciu ,Nistor ,etc . ! Pai cu refuzați ăștia de la toate echipele ce performante sa faci !? Are dreptate și Sabau ca se mai gândește la prelungire !? PS. Desigur nu e nici Sabau ( un Anceloti ,Guardiola etc ) dar antrenorul nu are obligație meci de meci sa găsească "Motivații " ca "gloabele " sa devina " armăsari pur sânge " !?La urma urmei ei Nu își fac meseria lor care au ales-o; Ce este mai frumos sa și joci fotbal și sa câștigi o groaza de bani ! Total Amatorism ! Aleargă ma 90 de minute !( Vezi fotbalul din Anglia )!!!???
U Cluj ii ajuta pe Botosani la greu ...pentru ca si ei au trecut pe acolo..... Se vede cand se forteaza sa nu ajunga la poarta sau sa traga pe langa poarta ! DACA NU PUTETI JUCA DINTR-O ATINGERE FACETI PRELUARE SI PASATI !!! Dar nu tineti mingea ca o umpleti de sange . NU vrea mingea sa stea la voi ...nu vedeti? scapati de ea ...dar voi nu vreti sa o dat la un coleg ....intotdeauna la adversar . NU stiu ce statistici aveti fiecare dar de la TV e dezastru. FElicitari Sabau.... jucatorii daca nu vor sau au datorii la Miron sau Campanu nu poti sa-i fortezi sa castige. Sa vedem la Farul daca va da punctul din tur ! Hai Bafta !
Faceti o sedinta la U Cluj si dati-l afara pe impostorul asta de Sabau. Rusinea rusinilor! Afara!
Zici ca nu ai bani de pariu ahh? :)) ti-am ti-l platesc eu dar trebuie sa te duci in persoana sa ii dai/ridici.
a pierdut pariul cu mine si nu vrea sa plece de pe gsp cum a promis. deci ce naiba indrugi acolo?
Mai jos bat câțiva câmpii cu casele de pariuri. Unde-i Nelu V. să ne lămurească; parcă are totuși dreptate, la ce lot are U, Neluțu Sabău nu prea are nici o scuză, nu e primul meci f slab acasă, au mai fost destule, câștigate se știe cum. Dacă tot nu vrea să prelungească, poate se gândesc cei din conducere să aducă și antrenor, român sau străin.
Casele de Pariuri sa traiasca!
Visezi giggle cum visezi si stele in liga 1. Ai curaj de pariu cu Cata? Nu iti fa griji iti dau eu banii daca pierzi ca stiu ca n-ai mardei :))
clona csu. dovedita si de uefa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.