Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova, echipa lui Mihai Rotaru, prima reacție după decizia în privința palmaresului: „Mergem la Înalta Curte!”
0
Costel Gâlcă, refuz categoric în conferință: „Abia apoi vorbim”
0
Jucător cu peste 100 de meciuri în Superliga, ajutor pentru Dinamo lui Bratu
0
FC U Craiova, victorie în dosarul palmaresului Științei! Mititelu, reacție triumfătoare: „Impostura a căzut!”
6
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, pus la colț după discursurile sale politice anti-Israel: „Mai bine s-ar concentra pe fotbal”
1
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
1
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Ce legislatie vrei? Una care sa oblige patronul de club sa se imprumute? Bun, dar sa fi convins ca multe cluburi dispar. Ar fi corect, dar nu isi permite nimeni o asa revolutie.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Clar nu a venit la TM din dragoste pt oras si echipa....dar pacat ca a fost lasat sa faca asa datorii, incat echipa sa se desfiinteze...un om fara caracter, autoritati ( inclusiv locale) care nu au facut nimic...oameni de afaceri impasibili...toate au dus la desfiintarea uneia din cele mai vechi echipe din Romania. Modelul de patron gen Galati ( care din fericire a revenit), Urziceni, Vaslui...lipsa legislatiei si inertia celor ce puteaus a faca ceva pt aceasta echipa ne fac acum sa traim doar din amintiri. Ciudat e cum de presa din Ro, mai baga in seama asemenea specimene.
"Iancu a fost acuzat de evaziune fiscală şi spălare de bani în dosarul RAFO, el a fost obligat să înapoieze statului 150 de milioane de dolari şi 18 milioane de euro, împreună cu doi complici." Adica a înapoiat si doi complici??? Probabil Iancu a avut doi complici...Mare ziar, mari ziaristi!!!!!! Am vazut la Kaufland de vânzare "tigai clatite din fonta" Autorul nu face nici macar diferenta între punct si virgula. Daca stia asta era mai clara "informatia"
luase Poli pentru ca vroia Solventul,desi nu sunt fanul echipei,nu voi uita niciodata cand a aparut la tv zicand "nu-mi dati Solventul? va pun fanii in cap si daca nici asa nu merge voi muta echipa",cred ca a pomenit de Bacau atunci
Tin minte meciul,am fost la el,era stadionul plin! Tin minte ca erau si o parte dn cei de la SUD de astazi,strigau "Steaua" si "Gigi Becali" dupa meci la Universitate! Ce vremuri,dar tu avand capul gol,de unde sa stii,caci banul public are gust mai bun decat dragostea de echipa!?
La fel cum a fost cu Piatra Neamt - Dinamo...
"Eu daca am suspiciuni, ne despartim, nu fac anchete". Ce misto ar fi daca si procurorii ar gandi la fel :)))))
Haha, ati corectat voi ceva (dupa ce ca m-ati cenzurt), das ați corectat asa, gesepeste: “Cosmin Olăroiu a plecat de la Poli Timișoara în noiembrie 2015, iar în decembrie 2015 era numit pe banca Stelei, unde a stat până în iunie 2017.” -> “ Cosmin Olăroiu a plecat de la Poli Timișoara în noiembrie 2005, iar în decembrie 2005 era numit pe banca Stelei, unde a stat până în iunie 2017”. Și ați “uitat” să menționați ca acea echipă se numea fraudulos Steaua.
e rau cand *** nu se inteleg intre ei....a-ti patat imaginea Timisoarei....a-ti lasat parjol in urma voastra...si inca aveti tupeu sa mai apareti in public.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.