Alte știri din fotbal

Marius Șumudică s-a ridicat și a plecat din conferință » Întrebarea care l-a deranjat
0

S-a enervat! Mititelu a schimbat portarul la pauză în ultimul meci din sezonul regular de Liga 2 și a pierdut play-off-ul
0

Liga 2: Final de sezon regular! Iată componența play-off-ului și a play-out-ului » Dezastru pentru FCU Craiova
4

FRF, anunț de ultim moment » Când pot fi achiziționate ultimele bilete pentru meciul San Marino - România
0
Știri din fotbal internațional

Monza - Parma, dispută din etapa #29 în Serie A » Echipa lui Chivu, Man și Mihăilă e față în față cu lanterna roșie din Italia
0

Franța, în alertă! Ce pregătesc ultrașii la derby-ul PSG - Marseille
0

Lovitură reușită de un proprietar de club din Premier League » A câștigat incredibil, pornind cu cotă 100-1!
0

Pique a izbucnit în lacrimi în instanță: „În altă țară mi-ar fi ridicat o statuie!”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Daca nici Andone nu stie ce vorbeste...bravo Ando, om corect si cinstit, doar dinam0 nu vede VALOAREA, doar dinam0...
Daca nici Andone nu stie ce vorbeste...bravo Ando, om corect si cinstit, doar dinam0 nu vede VALOAREA, doar dinam0...
cred ca esti in confuzie! astra a tot batut fcsb pe unde i-a prins si *** cu CFR! nu mai zice ca CFR e singura impotriva tuturor, ca daca intra in play-off astra, dinamo si botosani(cum se aude pe la Constanta!) ai sa vezi cine *** cu cine! astra si dinamo cu cfr si botosani cu fcsb!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu inteleg cum bucurestenii va faceti ca nu pricepeti ca lumea trage sa o lase pe afara exact pe viitorul! daca pierde cu steaua, pa pa play-off! e o problema cu "omenia", ca Hagi nu mai e cel din trecut! de ce sa intre Hagi si sa le incurce apele, cand pot intra Botosani, care *** cu fcsb si astra si dinamo, ca o stea cu CFR! viitorul, chiar daca pare scenariu din filmele sf, daca bate cfr si fcsb in play-off, poate fi campioana! celelate contra-candidare nu bat pe nimeni, sunt pasnice!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Felul cum comenteaza Miriuta reprezinta normalitatea, decenta, barbatia. Sa negi realizarile unei adversare numai pentru ca e adversara, negand evidenta, e semn de slabiciune ,de om mic ros de invidie, DE PROSTOVAN! Respectele mele DOMNULE Miriuta!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
BRAVOO, Nea Gigi!.. Esti singurul care tine in spate fotbalul romanesc! Ce s-ar face frustratii astia fara matale??....-:)
Ai uitat de Botosani care au un program greu!:)
Unul in cupa si noi...
Pana sa va egaleze era cale lunga...:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.