Alte știri din fotbal

Triplul campion al României cu roș-albaștrii a anunțat scorul din FCSB - Rapid
0

Dani Coman a răbufnit: „Penibili! Așa nu avem șanse la promovare” » Când au luat ultimul salariu fotbaliștii lui FC Argeș
0

Antrenorul din Liga 2 și-a distrus jucătorii în direct: „Nu știu cine i-a adunat aici, dar nu vreau să se lege de numele meu. Ne-au bătut niște amatori”
0

Hermannstadt - Unirea Slobozia, în etapa 1 din play-out » Echipele de start + cotele
0
Știri din fotbal internațional

Bild se ia de Vincent Kompany: „Incapabil să găsească strategia potrivită” » Verdict: „Foarte slab”
0

Liverpool - Newcastle, în finala Cupei Ligii Angliei » Echipe probabile + cele mai tari cote
0

Kyle Walker i-a cerut arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului
0

Dele Alli a revenit după 2 ani în fotbal! A văzut „roșu” în primul meci
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Tibi iq33 , ai schimbat contul ? hahaahahahaha
babalau mai esti valahule, chiar daca ai 1 000 conturi tot casca gura esti !
mai spune , imi plac povestile
Traiesc intr o casa de" paianta "de 250 mp proprietate personala ....si sa stii ca as putea sa traiesc si din pensia lu tata jajahahahha....din pensia ta nu cred ca am putea trai amandoi jahahahhaha
...prichindelu ...o sa infunde ...puscaria...
totul se intampla in capul tau. in realitate locuiesti intr-o anexa si traiesti din pensia parintilor . cum rezisti sa stai 24 din 24 pe gsp ?
valahu scrie cu diacritice :)))))))))))))))))))))))))) ...ti-au trebuit 70 de ani sa inveti acest lucru =)))))))))))))))))))))))))
nu m-am gandit :))))))))))).....am '' muncit '' destul pana la 30 de ani ....acum traiesc din'' grasime '' :))))))))))))))))))))) muncesc altii pt mine ...TE OFTICI ??? ....valahule te pricepi la tras glet ??? ...am luat un apartament si vreau sa-l renovez ....sau zi-mi la ce te pricepi ...iti dau de munca ..
...ghici cine minte dintre cei doi mari mincinosi ai tarii ...ati ghicit ...e chiar prichindelu ...l a depasit pe pacurar ...
intrucat nimeni nu ii mai asculta balivernele, asta a ajuns sa le insire pe feisbuc. si gesepenii, hop, si noi, poate scoatem de-o para, de-o mara, de-o nara. in rest, toate bune, de individul asta nu vom mai auzi deloc in maxim un an. i se taie internetul. din cauze juridice.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.