Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
bey Meme , ti-ai ales bine momentul pt ironii , cand echipa joaca o țurcă
Ba galeria rapidului in acest moment e foarte periculoasa din cauza frustrarilor in legatura cu echipa ! Astia acum se bat pe nepusa masa .
I-am spus unui bucurestean ca galeria rapidului va fi la T 2 si am avut dreptate . De acolo sau napustit asupra polonezilor separati de pch la peluza nord .
Aia-s ocupati cu jumulitul gainilor. Pe Dealul Feleacului....
Dinamovosti ,luati masuri: MM se * pregateste*.
Mascariciul asta mai si vorbeste?
In legatura ,cu ce a spus ,ca la Mioveni,au tost mai multi suporteri ,decat la Dinamo ,tin s-ai reamintesc, ca pe National arena, nu au fost mai multi decati suporteri au fost la Mioveni.adica tot 1500.
nu e ironie, e adevar, dinamo e pe locul 7 la media de fani
I-ar raspunde Adi Mutu, dar cred ca e ocupat sa-i gaseasca pe investitorii aia indieni, pe care ii tot asteptam de o luna!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.