FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

Nilă, primul meci fără Cruduţa! » Mihai Costea i-a dat papucii iubitei sale în direct la "Un show păcătos"

Daniela Crudu şi Mihai Costea şi-au început relaţia în noiembrie 2011
Daniela Crudu şi Mihai Costea şi-au început relaţia în noiembrie 2011

Articol de - Publicat joi, 27 septembrie 2012 00:00 / Actualizat marti, 03 septembrie 2013 12:24

Atacantul Stelei, care diseară va fi titular împotriva celor de la FCM Tg. Mureş, a fost deranjat de faptul că Daniela a făcut striptease în emisiunea lui Capatos.

Mihai Costea nu mai e cu Daniela Crudu. Despărţirea s-a produs în direct la Antena 1. Marţi seară, în emisiunea "Un Show Păcătos", realizată de Dan Capatos. Vîrful Stelei a urmărit emisiunea şi a fost foarte deranjat de faptul că iubita sa a acceptat un număr de striptease. I-a trimis imediat un sms, citit în direct de Cruduţa, în care o anunţa că nu acceptă aşa ceva şi că pune punct relaţiei.

Daniela a început să plîngă, în studio a ajuns după 30 de minute şi tatăl ei, care nu era deloc afectat: "S-a despărţit de Mihai Costea? Cine e ăsta?! Nu cunosc personajul". Costea cel mic a refuzat să "intre" în emisiune atunci cînd a fost sunat de Capatos. "Îl iubesc foarte mult pentru că are un suflet mare, însă dacă aşa vrea, asta e" a fost concluzia asistentei lui Capatos.

Despărţirea îl găseşte pe Mihai într-un moment în care a fost anunţat de Reghe că va fi titular în partida din "16-imile" Cupei României, diseară, cu FCM Tg. Mureş. El n-a mai început un meci din primul minut de peste o lună, de la Steaua - Ekranas 3-0, iar de marcat n-a mai făcut-o de peste 5 luni, de la Oţelul - Steaua 1-2, pe 14 aprilie.

Cum ar putea arăta Steaua diseară, cu FCM Tg. Mureş
Stanca - Dumitraş, Martinovici, Gardoş, Pîrvulescu - Prepeliţă, L. Filip - Ad. Popa, T. Bălan, M. Costea - Nikolici

ALTE ŞTIRI DESPRE STEAUA:

Se recuperează excelent
Reacţia lui Helmuth Duckadam a fost bună şi ieri, în a doua zi după operaţie. "Se simte bine, a reuşit să mănînce ceva", a povestit soţia fostului portar. Medicul Brădişteanu, cel care a efectuat intervenţia, a comentat şi el: "Operaţiile pe care Helmuth le-a făcut pînă acum au fost doar cîrpeli, aceasta a ieşit într-adevăr bine". Duckadam a fost operat la braţ, pentru a i se elimina un anevrism arterial.

S-au antrenat şi în ziua liberă!
Concurenţa de la Steaua îi motivează şi pe jucătorii mai capricioşi. Tănase, unul dintre aceştia, s-a prezentat marţi la stadion şi a făcut antrenament deşi Reghecampf îl anunţase că e liber după jocul cu Rapid. La fel a procedat şi Raul Rusescu. Anterior, Reghe se mai trezise cu Bourceanu la antrenament chiar dacă îl anunţase că e liber să se odihnească.

Citește și:
Ce-a fost asta?! A lăsat Superliga pentru Cupa Africii și s-a făcut de râs: „Calamitate”
Campionate
Ce-a fost asta?! A lăsat Superliga pentru Cupa Africii și s-a făcut de râs: „Calamitate”
Reapare moda „sateliților” » Știința dă jucători la Dinamo
Superliga
Reapare moda „sateliților” » Știința dă jucători la Dinamo
Excentricul Lamine Yamal a făcut turul casei și a explicat motivul bizar pentru care nu poate avea o iubită: „Am această problemă”
Campionate
Excentricul Lamine Yamal a făcut turul casei și a explicat motivul bizar pentru care nu poate avea o iubită: „Am această problemă”
Profită Șucu și închide transferul? Lui Gigi Becali nu i-a convenit ce a spus și e gata să renunțe la el!
Superliga
Profită Șucu și închide transferul? Lui Gigi Becali nu i-a convenit ce a spus și e gata să renunțe la el!
Platformă taxi din România intră în concurență directă cu Uber și Bolt FOTO
Profit.ro
Platformă taxi din România intră în concurență directă cu Uber și Bolt FOTO
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

„Fotbalistul Anului”, Andrei Rațiu, interviu de gală la Madrid: „Nu sunt arogant. Sunt doar timid” + „Vini jr. cel mai incomod? Nu! El e mult mai electrizant!”

„Trebuie obsesie, dar și liniște” » David Popovici e „Sportivul Anului” și vorbește într-un interviu-eveniment despre o mare provocare: „N-am trecut niciodată prin așa ceva”


Comentarii (3)
perken
perken  •  28 Octombrie 2012, 21:34

Poveste cu iz de telenovela, daca atacantul pluseaza cu banu, ea e destul de pragmatica sa nu refuze...

bodi19
bodi19  •  27 Septembrie 2012, 08:17

acest "jucator" zis nila daca era un jucator bun juca si cu crudu si fara pai cristiano ronaldo sau messi au si ei prietene,iubite si joaca de rupe,dar mihai costea el e jucator de divizia B nu are el fata de Divizia A sa fim seriosi el niciodata nu o sa isi mai revina atat poate si cu crudu si fara,ma intreb cand o sa va treziti sa va dati seama ca acest jucator nu este un jucator adevarat ?.

edy91
edy91  •  27 Septembrie 2012, 04:37

"Concurenţa de la Steaua îi motivează şi pe jucătorii mai capricioşi. Tănase, unul dintre aceştia, s-a prezentat marţi la stadion şi a făcut antrenament deşi Reghecampf îl anunţase că e liber după jocul cu Rapid. La fel a procedat şi Raul Rusescu. Anterior, Reghe se mai trezise cu Bourceanu la antrenament chiar dacă îl anunţase că e liber să se odihnească." Gest de profesionisti care inteleg ce inseamna sa joci pt Steaua. Felicitari tuturor baietilor pt acest inceput de sezon f bun. Forza Steaua!

Vezi toate comentariile (3)
Comentează