Comentarii (38)
janos1907
janos1907  •  18 Aprilie 2022, 09:10
Postat de rav410wrc pe 18 Aprilie 2022, 08:44

4 la DP, cu multa indulgenta :)) El merita defapt un 3, dupa prestatia de-aseara a cfr-istilor si-un 1, pt declaratile halucinante post-meci ... Faceti media ;))

Ciudat ca ii tii partea FCSB-ului dupa ce v-au furat intr-un mod grosolan in campionat in acel deja celebru FCSB 2-1 UTA, arbitraj ajuns si in atentia presei internationale.

dora
dora  •  18 Aprilie 2022, 09:10

Și fundașul dreapta al oaspeților, Crețu, a avut o evoluție bună, cum să îi dai doar 5 ?

matserban
matserban  •  18 Aprilie 2022, 09:03

Octavian Popescu in prima repriza (11 la 11) a fost jenant si penibil. Pase aiurea de cativa meyri, fara viteza, fara ambitie. Asta au vazut scouterii. Nu un 11 contra 10 in a doua repriza si un sut anemic deviat.

blatistu49
blatistu49  •  18 Aprilie 2022, 09:04

greu la un blat adversarul victima te ajuta sa dai gol de nu poti si cu un om in plus