MIDDLESBROUGH4EVER  •  21 Octombrie 2024, 21:57

***

Vardy.Party
Vardy.Party  •  21 Octombrie 2024, 21:56

ȘOC la 3-0 pua sa fie numai pentru un ziarist GSP. Uitati-va la cote la casele de pariuri inainte de meci, si veți ști. Nea Șucule, sa-ti dai bre bonus, ca asta e victoria lu’ Matale.

nautilus
nautilus  •  21 Octombrie 2024, 21:55

***

doryanb
doryanb  •  21 Octombrie 2024, 21:52
Postat de Vardy.Party pe 21 Octombrie 2024, 21:40

Băi frate! E bani mulți la mijloc. Si Nea Șucu cumpără si la vară, da?

Poate iti cumperi si tu niste ore de pregatire la limba romana . Ai mare nevoie ....

Nae_4774
Nae_4774  •  21 Octombrie 2024, 21:52

Da' Alibecu' național cu ce s-a ocupat tătă repriza? N-o să-i fie ușor să câștige meciul în repriza ce urmează...dacă nu cumva dl.Gheorghe Hagi va retrage echipa din teren...

Vardy.Party
Vardy.Party  •  21 Octombrie 2024, 21:51
Postat de dobrin pe 21 Octombrie 2024, 21:30

Daca nici pe Hagi nu-l bate ar cam trebui sa-si ia clauza si sa plece.

Cel mai tare ar fi sa iasa Nenea Sucu după meci: “nu-mi place cum se mișcă echipa. Eu vroiam altceva. I-am plătit clauza lui Șumudică si la revedere. “

enigmaticul
enigmaticul  •  21 Octombrie 2024, 21:51

Dar ăștia de la Farul/felinarul sunt pe teren? Eu cred că au luat o pauză, iar echipa popândăului profită de moment!! Mă mir că au înscris trei, în 40 min., dar până la final vor înscrie și adversarii, tot trei, să fie câte un punct pentru fiecare.

thorvaldt
thorvaldt  •  21 Octombrie 2024, 21:51

Dupa al treilea gol am vazut o scena "regele si bufonul", e usor sa identificati personajele in cauza.