Alte știri din fotbal

CFR Cluj - Dinamo 3-1 » Start perfect pentru ardeleni + Cum arată clasamentul din play-off
39

Vasile Miriuță, despre alegerea lui Raul Florucz de a juca pentru Austria: „Am vorbit de vreo 2-3 ori cu el. I-am zis: «hai, mă, la noi, la români». Asta mi-a spus”
0

Cui îi arăți, Louis? Munteanu, gest deschis interpretării după golul cu Dinamo
0

Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
6
Știri din fotbal internațional

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0

Real Madrid, reacție categorică în privința programului: „E ultima dată. Nu vom permite afrontul”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Bă, da' pe ăla care a "albitlat" Craiova-rapid la Tg.Jiu și a "uitat" să "menționeze " purtarea de smardoi a lu' eroul din giulești, pe ăla nu-l recuzati???? Dar pe ăla care-l ținea în brațe pe același erou sopon la finele campionatului trecut,nu-l recuzati?????Da' pe comisia viselor care a tot amânat pănă la meciul cu aia din C și ATUNCI,fix ATUNCI i-a dat FIX o etapă la același sopo,pe ăia nu-i mai recuzati?????? Tipic meltenesc giulestinesc!!!!!!!
Rea intentie a fost la comisie, ca nu l-a suspendat pe Sapun juma' de an asa cum merita, mai ales ca aveau proba video!!!
In momentul cand Sefer l-a tras p-ala de tricou, si-a activat pozitia de ofsaid...game over!:) Ca trebuia fluierat fault sau ofsaid, conteaza mai putin! Cand esti in pozitie sanctionabila, tre sa stai cuminte, nu sa tragi de tricou, a participat practic la faza prin tragerea aia...ca ajungea ala mingea sau nu, nici nu mai conteaza!
Imparțialitatea FRF este pusă iarăși pe balanta de Rapid !! Iftimie a fost interzis din fotbal pentru că a criticat arbitrii !!! Aștept să vedem ce o să facă FRF in cazul Rapid !!!Dar nu sunt speranțe...un suporter se scuipa cu Săpunaru și numai suporterul este găsit vinovat !!!Un ,,mititel,,aruncă cu o sticla și primește interdicție de un an...Săpunaru jignește jandarmii și îi trage de mâini și nu pățește nimic...Bine alte autorități dar aceleași metehne ...!!!
Foarte bine!!!
Nu vrei sa se discute și de meciul vostru de la Gorj ???
Hahahaha ma asteptam sa ii vad cum crancane disperati la prima infrangere
Să râdem cu rapidiștii...!!! Rapidul se ia de meciul cu U Craiova când Săpunaru a scăpat nepedepsit ???... Cu Mioveniul se ia de arbitrul VAR nu de central pentru că centralul totuși a fost de comitet și tot a dat o eliminare oaspeților chit că centralul a decis ofsaydul...!!! La meciul contra Chindiei nu se mai ia de arbitrul VAR care a întors decizia lui Rusandu ...!!! Logica rapidista !!! Rapidul pune presiune pe arbitrii !!!Dacă le au avut ,,grele,,cu ultimele clasate își pregătesc meciul cu Botoșani !!!
CCA a reusit sa puna serios umarul la retrogradarea lui Dinamo !!
Ati uitat sa mentionati si faptul ca Rapid este vadit ajutata de federatie, s-a vazut sambata ????♂️
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.