Alte știri din fotbal
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
0
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Adi Popa, la lansarea parteneriatului dintre Steaua și brandul lui Cristiano Ronaldo: „FCSB se va lupta la titlu, Craiova nu e favorita”
0
Știri din fotbal internațional
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Echipele de start în Slavia Praga - Barcelona » Meci decisiv pentru catalani în cursa pentru top 8
0
FCSB, plină de încredere înaintea meciului cu Dinamo Zagreb: „Nu va fi o problemă”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Si uite asa .... cainele moare de drum lung .... Multumim pentru grija ta !!!!
Prostu' nu e prost destul daca nu e si fudul. Festivism de prost gust. Pai cat sa fii de prost sa ai stadionul tau dar sa te chinuiesti sa joci pe la Mioveni ca vezi Doamne n-a existat un meci de inaugurare. Adica sacrifici echipa, pozitia in clasament ca trebuie musai sa ai un ,,meci de gala''. Care de fapt este un meci jenant, un circ. S-ar putea ca orgoliul asta bolnavicios sa-i coste, dupa 25 iunie Rapidu' sa nu mai fie in L1.
Bine ai venit in hatisul de nepatruns din legislatia romaneasca , de dupa 1990 !! Sunt multe cluburi in aceasta situatie !!! ..Ai impresia ca cineva este curat si uscat ( gen pampers ) ?? ... te inseli amarnic ..
Si 30 februarie ziua lui Dinamo !!!..... Apropo ...sincer iti spun ca nu vreau ca Dinamo sa retrogradeze ... Vreau Dinamo in prima liga !!! Aveti suporteri care merita asta !!! ...
O organizare și o împărțire normală, cum ar trebui să se facă și prin alte locuri, unde CS e și FC și neFC, și amator și profesionist. Totuși am o nelămurire, cum a ajuns brandul de la MT prin CS în patrimoniul FC-ului lui Copos, mai târziu falimentat. Ca apoi să fie cumpărat la o licitație, elegant și legal, cum e normal. Pentru că totuși FC din 1923 nu a existat în această formă, separat de CS, în toți acești ani. Nu că mi-aș dori altceva, repet, e un model de urmat și de alții, mai cu stea în frunte sau mai buni decât alți români. E doar o curiozitate.
8 mai ar trebui sa fie ziua Rapidului
Oleee ... ai gasit paiul din ochiul redactarii !!! :)
auzi meci cu poli timisoara! pai astia nu stiu daca raman in liga2 ,poate retrogradeaza! Sau nu stiu daca au bani sa vina in Giulesti! Cine merge la un astfel de meci fara nici o noima cu o echipa care abia mai respira prin liga2?! Mai bine invitati pe RIPENSIA o echipa cu traditie si fosta CAMPIONA A ROMANIEI!!!
“ „Mai avem de luat un sigur aviz de luat”
E o tâmpenie să-l inaugureze la vară! De ce să stea atâtea luni nefolosit în timp ce Rapid joacă meciurile de acasă la Mioveni? Cei din conducerea Rapud sunt ***? Cum pot să gândească așa?!?!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.