Comentarii (84)
legio.sud
legio.sud  •  24 August 2024, 00:16
Postat de gado pe 23 August 2024, 23:05

Se cunoaste mana lui Sumi-gol .... a gasit o formula mult mai echilibrata decat tot ce a pus Lennon in teren .. Echipa JOACA .. asta este important .. deocamdata nu are ritm de joc .. dar jucatorii vor sa colaboreze si asta se vede .. Galbenele lui Papeau si Braun reprezinta problemele din repriza a 2a .. Papeau probabil va fi schimbat .. Probabil ca si Mikovski in locul lui Braun .. Va fi o repriza intensa .. sper sa nu luam gol si sa obtinem cele 3 puncte (in sfarsit !!). FZR !

Glumițe , a găsit cheia de 18 , ha, ha, ha

legio.sud
legio.sud  •  24 August 2024, 00:15
Postat de TheWizardOfOz pe 23 August 2024, 23:10

N-a jucat nimic Rapid prima repriză doar că Iași e echipă de retrogradare.

Corect .

legio.sud
legio.sud  •  24 August 2024, 00:14
Postat de TheWizardOfOz pe 23 August 2024, 23:19

Hermannstadt - fc fcsb 2 solist (ca popa). Bani pe jos. Prietenii știu de ce...

!!! Zău mă ?!

legio.sud
Postat de Sadikul_ pe 23 August 2024, 23:31

Poli Iași nu sunt aia care au batut niste prosti etapa trecuta ???

Moldovenii au fost băgați în țarc etapa trecută deși ai lu’ GG erau mai puțini, slabi rău moldovenii , rapidul a câștigat pt că au fost f. f. slabi ieșenii iar portarul rapidului a fost omul meciului …

MinaLia
MinaLia  •  24 August 2024, 00:11
Postat de John.Wick pe 23 August 2024, 23:08

Na, c-a găsit și Șucu satelit

Ala care a tuns oile? Satelit cu valoare, uicule...

1ianuarie
1ianuarie  •  24 August 2024, 00:11

Au câștigat, dar Șumi are mult de muncă. E multă nesiguranță în joc, parcă nu se cunosc între ei jucătorii. Cei din față ce să mai spui, bă dacă nu o bagi în ațe nici de la 10, nici de la 6 metri, ce să te învețe vreun antrenor?

Yuri_macel
Yuri_macel  •  24 August 2024, 00:09
Postat de Independentul pe 23 August 2024, 23:30

Pai Iasul a batut redutabila trupa fara nume

Nu i-au batut. S-a terminat 1-2. De Fc R 2016 vorbeai nu?

talpaiadului
talpaiadului  •  24 August 2024, 00:09

Victorie meritata a Rapidului, care a fost in mod clar echipa mai buna si, in afara celor doua goluri, a mai avut si niste ocazii cat roata carului de mari, inclusiv un gol anulat in mod just in prima repriza pentru un ofsaid milimetric. Iasiul ramane cu golul de generic inscris de la mare distanta in repriza a doua, dar in rest se poate declara multumita cu scorul final de 1-2.