Comentarii (78)
johndorthy
johndorthy  •  27 Noiembrie 2023, 23:06
Postat de fcsarbitri pe 27 Noiembrie 2023, 22:57

mulțumește-i cotei mari de 1 p și 2 f stefdominionule, nu mai zic de handicap. dacă nu se înjumătățeau punctele nu mai vedeai tu scorul ăsta, indiferent de cotă. nu știu de ce dar acest meci pare o pierdere calculată a rapidistilor cu 12 etape înainte de finalul sezonului regular can

da,sigur. ce si-au spus clonatii de la fc r,hai sa ne ducem la vreo 12-15 puncte de primul loc dupa 30 de etape ca oricum se injumatatesc punctele. ha ha ha.

Mache_mana_iute
Mache_mana_iute  •  27 Noiembrie 2023, 23:05
Postat de VardyParty pe 27 Noiembrie 2023, 22:54

Nici ca se putea întâmpla unei echipe mai dragutse.

Acum ar fi momentul să-i aliniem pe rapidiștii ăia... lângă gardu' lu Șucu. Ce-o fi fost în capu' tău, nea Piți ? Ai plecat fără să lași tricou' lu' DeGea! Măcar pungutsele alea le-ai lăsat, sau ai zburat înapoi cu ele? :-(((

username_2
username_2  •  27 Noiembrie 2023, 23:05

se pare că rapidiștii nu și-au dorit victoria, ba nici măcar egalul nu l-au dorit, în ultimele minute trăgeau de timp în loc să atace poarta clujenilor...de ce n-au dorit rapidiștii nici măcar egalul, asta nu se știe, mister

titiduru22
titiduru22  •  27 Noiembrie 2023, 23:05
Postat de CostiCorabu pe 27 Noiembrie 2023, 22:44

Cum o fi renunțat Rotaru, la Nistor și Vatajelu, eu nu pricep ! Felicitări U.

Sau cum l-a dat Dinamo pe trei bascule de pepeni ???

titiduru22
titiduru22  •  27 Noiembrie 2023, 23:04
Postat de legio.sud pe 27 Noiembrie 2023, 22:53

Nistor nu este constant , a jucat trei ani și nu a rupt norii …

Postat de stefanf78 pe 27 Noiembrie 2023, 22:30

Mulțumim șepcilor tale roșii, B! Ți’am zis și o repet: mi’ar plăcea să’i văd în playoff :))

VardyParty
VardyParty  •  27 Noiembrie 2023, 22:54

legio.sud
legio.sud  •  27 Noiembrie 2023, 22:53

fcsarbitri
fcsarbitri  •  27 Noiembrie 2023, 22:46

ce meci misterios... 2-0, câteva ocazii bune ale rapidului în prima repriză după acel 2-0, apoi se face 2-1 și vine pauza. după pauză... imediat 2-2 și o echipă rapid inexistentă în repriza a doua și s-a făcut un 3-2 pt. u cluj zis surprinzător. chiar sunt curios cât a fost cota la 1 pauză și 2 final la acest meci. și mai trebuie remarcat un aspect la finalul partidei, galeria rapidului nu și-a admonestat jucătorii în urma acestei înfrângeri.