Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi are o problemă înainte de reluarea Superligii și vine cu o propunere: „Începem prea devreme. Nu am făcut aproape nimic pentru meciul cu Dinamo”
0
Ricardo Grigore, pus pe liber după 6 meciuri în Liga 2
0
Dinamo a prezentat al doilea transfer al iernii: „Made in La Masia”
0
Darius Olaru se așteaptă la probleme în această seară, la Mioveni: „Ne-am obișnuit...”
0
Știri din fotbal internațional
Topul 100 al celor mai bine plătiți sportivi din 2025 » Nicio femie nu se află în top
0
Michel Platini acuză: „Un grup de oameni a decis să mă «ucidă»! Infantino s-a îndrăgostit de oamenii bogați și puternici!”
0
Răzvan Marin, ars la buzunar de patron » Amendă de 400.000 de euro la AEK
0
Kyros Vassaras l-a scos de pe lista UEFA pe cel mai bine plasat observator român
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
CCR amână din nou, pentru a patra oară, decizia privind soarta pensiilor ...
Libertatea
Dacia, aproape de o performanță fabuloasă: e prima în Raliul Dakar, cu doar ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un român a fost arestat de agenții ICE trimiși de Donald Trump să prindă ...
Libertatea
Dar tu de ce nu muncesti degeaba vreo 6 luni,ca poate te angajeaza cineva pe un salariu bun?
jucatorii iasului nu a vazut un ban din editia trecuta de camppionat nu de 2-3 luni ..la fcsb sunt peste 3 luni intarzieri vorbeste lumea gsp nu doar a facut o opsesie cu Dinamo ..astra oare are depasit 6 luni ?la cfr sunt platite la zi ?se scria ca sunt intarzieri cu lunile la craiova la fel si cate mao sunt .?probabil toate din liga 1 au cel putin 3 luni restante ..daca nu le convine sa joace f bine ca sa se poata transfera pe bani la echipe cu bugete f mari.bateti si luati cele 9 puncte ramase din tur si sigur in iarna gasiti angajamente f bune ca unii din voi chiar sunt fotbalisti adevarati nu fabricati de presa cum sunt cei de la fcsb sunteti de milioane..sa va ajute Dumnezeu sa jucati bine si sa fiti vanduti pr 10-15 mil ..dati nnumai eutogoluri nu ca fcsb.istii din simulari .
De ce sa-mi para rau de Dinamo,cand nimeni nu i-a parut rau de Steaua? Daca nu erau spaniolii,se gasa vreun minister sa distruga clubul Dinamo,asa cum a fost la Steaua! Romania nu merita sa aiba fotbal,mai ales ca noi avem prostul obicei sa finantam echipele de la bugetul de stat.Suntem prea saraci sa jucam fotbal si prea idioti cand e vorba de aparat valorile!
ca sefii sunt jucatori :)))), 3 victorii cu arbitrii, toata tara a vazut, plus voluntari care sta ca fundul la primire cand joaca cu mimao
Au si intrat gigistii sa-si debiteze aberatiile si veninul de frustrati pe articole despre altii!
Nu sunt dinamovist de fel dar îmi pare sincer rau de acest mare club ca a ajuns până la gât în prapastie Din cauza caricaturilor românești si spaniole care l-au adus în această situatie fără precedent în istoria acestui mare club care era odată Și mai tin să mentionez ca se văd rezultatele de cand contra a plecat cu coada intre picioare Contra ar trebui ca si mutu sau rolnadica să se apuce de oierit la oile lui becali în loc să facă pe antrenori
Pablo *** va veni in Romania de Crăciun ,cu căruța trasă de reni ,îl aduce mosul ca no tengo dinero de avion!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce sa mai,e clar,Dinamo ia titlul anul asta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.