Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Pai ce vrei sa afli, sa accidentat la faza aia cand a fost schimbat, se vehicula ca ar avea o entorsa la genunchi dar e posibil sa aiba mai mult de atat, niste ligamente rupte... nu se stie inca exact inca se fac investigatii.
vrem sa aflam mai multe despre tatu. O fii el controversat dar...merita un articol despre accidentarea sa
Incepe dezimformarea, vor ajunge vreo 50 de jucatori la steaua prin presa si vor pleca 174.
Filip era oricum jucatorul stelei, evident ca rapidistul raureanu avea de unde sa stie, el are alte treburi sa fie ironic pe la emisiuni numai de el vazute.
rocha si tatu nici macar nu sunt pe acelas post, iar rocha asta e un fas, oricum parca era la rapid asa scrie in mazeta ieri
sa vina tatu la rapid...sigur are mult mai mare randament decat surdu...;) si oricum e peste roman
INTRATI AICI SI VOTATI PETITIA *JUSTITIE PENTRU CRAIOVA*NU UITATI SA VALIDATI VOTUL VA MULTUMESC IN NUMELE ISTORIEI STIINTEI!!!!!! ://www.petitieonline.ro/petitie/35959059
INTRATI AICI SI VOTATI PETITIA *JUSTITIE PENTRU CRAIOVA*NU UITATI SA VALIDATI VOTUL VA MULTUMESC IN NUMELE ISTORIEI STIINTEI!!!!!! ://www.petitieonline.ro/petitie/35959059
se vede ca nu stii fotbal, nu poti sa iei un jucator pentru un retur bun, plus ca l-am vazut ultima etapa. Chipciu a jucat bine vreo 2 sezoane, ala e jucator!
mai bine il incepem tot cu stoichita
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.