Comentarii (23)
viforul
viforul  •  28 Ianuarie 2024, 19:12

Articol cu un titlu ***. Veștile sunt foarte bune pentru Dinamo. Vor putea face economie la electricitate anul viitor și vor avea și sâmbătă seara liberă! Mai lăsați propaganda asta cu echipele bucureștene și vedeți ca iar serviți micii reci și berea caldă! Ați terminat cu “derbiul” Dinamo —Rapid și acum ați pus un titlu de *** la un alt meci! ***…………

mamaya
mamaya  •  28 Ianuarie 2024, 19:11
Postat de legio.sud pe 28 Ianuarie 2024, 17:29

Moldovenii au fost taxați “ la golul anulat exact cum au fost “ salvați “ la Craiova când Hațegan ( același ) care are ceva împotriva noastră a stat 7 minute ( !!!) la ultima fază și anulează golul de 3 pct al lui Markovic…. karma lucrează

Karma văd că lucrează la voi, după baletul ăla penibil a lui Baiaram de la Iași, care a scos roșu la Roman. Era 1-0 pentru Iași și Craiova era în corzi.

Extraterestrul_2023
Extraterestrul_2023  •  28 Ianuarie 2024, 19:10

Pe jucatorii de la U Cluj daca ii lauzi ca is de nationala isi iau nasul la purtare ! Meci de lupta !

talpaiadului
talpaiadului  •  28 Ianuarie 2024, 19:08

Iasiul castiga cu noroc, dupa un meci in care a avut trei ocazii mari si late. Clujenii a avut mai multe ocazii, dar degeaba daca nu au reusit s-o bage in ate. 3 puncte mari in visteria Iasiului, dar jocul lor nu este datator de sperante.

emilian_din_iasi
emilian_din_iasi  •  28 Ianuarie 2024, 19:06

Uf ce greu, incredibil de greu !! 3 puncte f importante, care ne da moral sa mergem la Botosani la victorie, unde daca batem, ne ridicam usor usor. BRAVO BAIETII BRAVO POLI !!!!! BRAVO LEO !!!

rav410wrc
rav410wrc  •  28 Ianuarie 2024, 18:20

Chiar dc-as vrea, mai bind sa bata U, pt ca Iasi sa ramana la 4 puncte de UTA, ala mai degraba n-a fost off-side, la golul de 1-0 pt Poli !? :(((

emilian_din_iasi  •  28 Ianuarie 2024, 18:04

Poate batem...hai baietii ca se poate !! Putem castiga, hai pe ei !!