Alte știri din fotbal

El va sta pe banca naționalei U21 la Campionatul European, în lipsa lui Pancu: „Mi-am dat acordul”
0

Mihai Stoica a numit cel mai bun fotbalist cu care a lucrat de când a intrat în fotbal: „Le face pe toate”
0

Jucătorul lui Dinamo, luat tare de Andrei Nicolescu: „Trebuie să se dea «cu capul de pereți»”
0

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Se zi ce ca cei săraci cu duhul vor fi fericiți în ceruri!
Raspunde la intrebare, clovnule! Ce faci, fugi??:)))))))
Nu ai cum sa pui CSU în aceeași oala cu echipele alea pentru ca echipele alea nu au plecat ilegal din liga 2. Asa ca lasă Rapidul în pace ca ei au luat-o de jos, nu ca Craiolguta asa cum i se zice apropo de ce zici tu ca nu are legătură cu PSD. Cât despre ce-ai scris de Dinamo, ma faci sa cred ca ești complet ***. Pai dacă Dinamo s-a născut din fuziunea a doua echipe care activau în prima ligă, unde voiai sa joace mă prostălăule? În liga 7? Dacă mâine fuzionează CSU cu FCU, unde trebuie sa joace echipa rezultată bai prăzar prost? Nu in liga 1 unde activează deja cele două? Bai voi îl meritați pe Cârțu asta bai! Va reprezintă ba! Frustrați din naștere, mici de statură, negri și proști!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A dispărut:)))
Valabila intrebarea si pentru tine, Zapada: cunosti versul ala?? Hai, play!
Gâgă, te-am intrebat si tot n-ai raspuns: cunosti versul ala? Hai sa te mai intreb ceva, cu rizcul de a-ti praji unicul neuron: ce-a vrut sa spuna autorul cu versul ala?? Hai, sa te vad!
“doar împrejurările “ :)))) ce pr0stalau!!
*** ca nu ești în aia cu invitații de la meciurile de pe Oblemenco ( nu e acasă pentru voi clonatilor)! De ce ați avut 269 de plătitori de bilete la ultimul meci jucat pe Oblemenco? De ce curentul la nocturnă e mai scump decât prețul biletelor vândute de clona? Cu ce se întreține clona? Pentru cine joacă clina fe ceu unica Craiova????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vai de capul tau bufonule. Tu chiar nu te uiti la tine cit esti de penibil ?, repeti aceasi placa mereu. Atit te duce capul? primarie in sus primarie in jos sau scrii dupa dictarea juniorului ? Bai bufonule macar salariul de la junior e bun ? merita sa te faci de ris pe aici cu aceleasi lucruri pe care le repeti intruna? Vezi ba bufonule ca fara primarie nu era mititelu unde e acum iar tu un flamind in cautare de servici, stie si mititelu asta de cite ori l-ai auzit vb de rau pe olguta? Sti si tu dar trebuie sa zici ceva sa iti meriti salariul ala, trebuie sa manince si gura ta ceva
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** pe pagina clonei din 2017 Tu ești fanul unui fake, al unei clone. Aici e pagina Universității Craiova prostavane!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.