MAI BINE SI-AR DEPUNE MEMORIILE!

gerulozaurus
gerulozaurus  •  03 Decembrie 2015, 05:41
Postat de valyomanyd pe 03 Decembrie 2015, 04:10

O contestatie se depune inaintea jocului sau in pauza....Nu are nici un sort de izbanda...In ultimul timp visati numai "masa verde" asa ati lansat zvonul si cu Petrolul...

buhaha, dinamovist inteligent detected: "O contestatie se depune inaintea jocului sau in pauza." bah tamba, "Mijlocașul a intrat pe teren în minutul 82" de unde pusca calului avea sa stie stelistii cand intra sid aca intra ala ca sa depuna contestatia !? :)))))))))))))))))))

Tatar Alexandru Ioan  •  03 Decembrie 2015, 01:59

Dar de ce sa câștige numai meciul cu AȘA cu 3-0?Sa I se dea toate meciurile pe care...*** aia nu au fost în stare sa le câștige?De ce nu intervine Ministerul Muncii(în zadar!)și ***?Câtă nedreptate...!?

10205469270313592
Catalin Catamarescu  •  03 Decembrie 2015, 01:44

Daca e sa câștige fc Steaua la masa verde i-l puneți va rog ii fati "tripla" lui Tade ca săracu nu a marcat decât un gol si ăla din penalty......mulțumesc enorm sa vedeți cum se bucura ca in copil când deschide cadoul in ajunul Crăciunului

victorinoreddog
victorinoreddog  •  03 Decembrie 2015, 01:15

Sa se faca dreptate! Si meciurile cu ASTRA si DINAMO sa fie tot 3-0 pentru fcsb: 1) La meciul cu DINAMO, Gavrila a centrat prea tare in careu si l-a lovit cu mingea pe Varela, in piciorul de sprijin! Plus ca nu se pune autogol la 0-0! Se impunea lovitura libera pentru fcsb si eliminarea lui Gavrila! 2) La meciul cu ASTRA, Gaman a dat gol dupa ce se terminase partida de 2 minute...LPF trebuie sa-i suspende minim 5 etape atat pe Gaman, care si-a permis sa dea cu capul, cat si pe ala care a centrat dupa ce se terminase meciul! Cat despre arbitri acestor trei meciuri: 15 zile de munca silnica in folosul apreciatului scriitor gigi becali, fondatorul Editurii Poarta Alba!

borat101
borat101  •  03 Decembrie 2015, 01:11

Ce simpatic rau, in primul rand ca gsp inca mai foloseste cuvantul "Steaua", ceea ce Ministerul ar trebui sa ii dea in judecata pe astia de la GSP sa le ceara cateva milioane Euro despagubiri. Iar contra Astrei in meciul din tur, ce a fost? Ca fcsb a folosit vreo 3 jucatori ilegali. Tot nu se potolesc *** de *** daca nu pot castiga pe teren ... se baga la butoane iara, prin birouri, etc... doar doar sa castige meciuri ILEGAL ... ca de obicei! Aceleasi metehne au *** ca si comunistii !!!! LMAO

caminero
caminero  •  03 Decembrie 2015, 00:47

Corect! Normal că meciul trebuie cîștigat la masa verde de FCSB, iar ASA să fie aspru pedepsită printr-o depunctare drastică, deoarece se știe că este ilegal, imoral și îngrașă să marchezi înpotriva stelelor Estului, Varzelona Dunării, fiarele cîmpului, într-un cuvînt, Neajiji Wonderteam!!!