Alte știri din fotbal
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
0
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Adi Popa, la lansarea parteneriatului dintre Steaua și brandul lui Cristiano Ronaldo: „FCSB se va lupta la titlu, Craiova nu e favorita”
0
Știri din fotbal internațional
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Echipele de start în Slavia Praga - Barcelona » Meci decisiv pentru catalani în cursa pentru top 8
0
FCSB, plină de încredere înaintea meciului cu Dinamo Zagreb: „Nu va fi o problemă”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
ma uitam la noi e stadionu aproape full in fiecare etapa care o avem acasa si pe acest antrenor il doare undeva de aceste mii de supori care vin sa vada meciu....dar cred si dorinel sau multescu o sa faca treaba mai buna decat stoica el atat stie sa injure jucatorii intr o sera l a injurat pe un portughez ca nu a dat cum i a zis el...pai ce sa inteleaga frate lai adus de 1 luna si vrei sa si stie limba romana? (respect tavarez)jucator bun :)
ce sa faca asta mah daca el toata ziua e la pescuit lasa antrenorii secunzi sa antreneze gloria...intr o seara nu ne a lasat sa intram la antrenament sa vedem si noi ca pregatea meciu cu CFR...si era o groaza de lume care voia sa se uite....Alta faza cand era la terenu de fotbal Vidati beat mort...si tot asa cand eram la salon sa ma tund era cu o cupa de sampanie cu gheata in mana a servit doamnele de acolo.....asa antrenor nu am mai vazut...e prost ca l a dat doar pt o luna si nu pt totdeauna.
vai...e clar o sa jucam in b pe nocturna:))..asta a fost o mare greseala..da asa e la noi la tara...;-j...o sa il demita si pe popa de la iasi...:)) deci asta cu fane stoica a fost o mare greseala...da poate e mai bine asa .sa jucam in b;)
hmmmm....nush ce sa zic...io cred ca fane stoica e un antrenor bun...da in ultimul timp...park na mai avut timp de fotbal,,,asa parea...
Mai bine mai tarziu...dacat prea tarziu!Si jucatori cand aduceti?
Avem, iata, o prima retrogradata.
sa vina nebunul de Panduru. sa vezi atunci cum aceste putori de jucatori o sa manance pamantul. daca nu joaca bine , nica pandura le rupe capatana.
O veste buna! In sfrsit, te-au dat afara. In meciul cu Otelul s-a vazut ce fel de antrenor esti. Praf!
farul a jucat in etapa a treia la craiova (3-2 pentru craiova). la buzau a batut otelul cu 2-0! nu inteleg cum de apar asemenea sincope dupa numai 3 etape??
translatorule bine c-ai plecat pardon ca te-a dat afara ai fost secund in grecia doar ca sti limba greca nu pe valoarea ta ca antrenor daca in campionatul trecut am scapat printre altele cu golurile lui ionescu si iovita [tu ai avut tupeul si nesimtirea s-ai dai afara din lot] cum e posibil ca unii jucatori sa se antreneze cu echipa a doua si tu s-ai bagi in prima etapa ca titulari
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.