Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Da, intr-adevar, doar dinamu bucuresti nu castiga de un deceniu campionatul, doar dinamu bucuresti este la ani lumina ca performante in urma STELEI, doar dinamu bucuresti n-a ajuns NICIODATA in Liga Campionilor si doar dinamu bucuresti este actualmente la 8 puncte in urma STELEI in campionat!
Nu te complica cu colegul...troll platit de securisti.
Lacatus incearca sa ne distruga spiritul fcsbist si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
'Stelistii liberi', in marea lor majoritate fosti copii de nomenclaturisti, au vazut ca se pot face bani din Steaua, iar acum pun umarul ca armata s-o ia inapoi. De ce oare n-au realizat ei acest lucru cand l-au chemat pe Gigi s-o scoata din mocirla????? Hai fugiti cu cercul ca nu va da Gigi nimic, mil0gil0r! Steaua va ramane la Gigi, asa cum este normal. El a scos-o din impas cand armata nu mai avea un sfantz, iar de cand el este patron echipa a realizat cele mai mari performante post '89. Spre surprinderea 'stelistilor liberi', majoritatea stelistilor este cu el, adica cu Steaua adevarata. Asa ca ... uscheala natarailor!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oricum,noi asteptam sa se desființeze toate cele 4 echipe din fata noastra si sa luam si nou titlu dupa 10 ani.Să se împlinească visul lui Borcea,sampion lig..Hei,hei..
Oricum detinem drapele noi si mergem la meciuri maxim cateva sute de spectatori si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Stiu ca stii ca stiuca-i peste... Daca am picat testul de inteligenta, asta e, il dau la vara in restanta
E musai să înveți când se folosește î din i si cand â din a.
Sentinta ICCJ este definitiva si irevovabila, deja se stie ca Marca palmaresul istoric apartin CSA si FCSB nu este Steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.