Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
daca ar fi sa facem curatenie in fotbalul romanesc nu ar mai ramane nici macar un singur club.de la judetene pana in liga I ,toti sunt murdari. recunosti asta???
pai da cam asa e. pt steaua ramane de vazut ce echipe mai dazafiliaza FRF ca sa mai ia si steaua jucatori gratis. cineva trebuie sa si profite de abuzurile FRF si LPF, nu? Steaua, cel mai galonat club romanesc e primul pe lista asta.
VA DATI SEAMA : Daca se strica COSMELIA LUI SANDU SI A ORACOLULUI CUCUVEA CORLEONE , se termina si cu aranjamentele, cu pseudoimpresarii...SA TE TII FOTBAL ADEVARAT , CU MILIOANE DE SPECTATORI IN TRIBUNE , CU ECHIPE NEMANEVRATE DE IMPRESARI, CU ECHIPE PENTRU SUPORTERI , CRAIOVA , FC ARGES, POLI TIMISOARA .SA IL VEZI PE CORLEONE CUM O DA DUPA CRACI ...HAI STIINTA CRAIOVA , CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI ...AR TREBUI CA TOTI SUPORTERII MARILOR ECHIPE , STEAUA , DINAMO, RAPIDUL, POLI TIMISOARA , SA SE SOLIDARIZEZE CU CAUZA STIINTEI CRAIOVA ...SANDULE SI ORACOLE O SA VA AJUGA PACATELE ...MILIOANELE DE SUSTINATORI AI IDEII DE CRAIOVA MAXIMA NU VA VOR UITA..
Speram ca de data asta sa se intample ceva concret...si romanii si fotbalul romanesc sa scape pt totdeauna de acesti MAFIOTI in frunte cu MIRCEA SANDU si DRAGOMIR care au subjugat de 22 de ani fotbalul romanesc si l-au transformat in afacere personala !!! FRF este cel mai mare clan mafiot din Romania...gruparile mafiote ale anumitor interlopi sunt gasti de cartier pe langa MAFIA organizata si controlata de MIRCEA SANDU de la FRF din interiorul fotbalului romanesc..ei nu au scrupule si nu au frica de nimeni...nici macar de autoritati , de justitie ...nu mai vb de oamenii simpli....suporterii de fotbal de care nu i-a interesat niciodata !! MIRCEA SANDU si-a organizat propria mafie ,ARESTATI-I
Nu se distinge nimic din actele postate!! Dar ele sunt postate mai clar si pot fi descifrate pe celalalt site de sport.
in nebunia lui mititelu o sa-i faca pe bossi din fotbal sa-si dea demisia
...Romania 2012... 22 de ani de la Lovitura de stat... Normal, in conditiile in care Nashu Mafiotu vrea sa "domneasca" mai multi ani decat Ceausescu...
Jos mircea sandu!Jos mitica dragomir!jiji vinde,pleaca...ramai la muls oi. Ne vrem fotbalul inapoi.
Paranoia!
Exact! Daca era gresit ce zice Mititelu, FRF imediat ar fi dat publicitatii un comunicat de presa, Sandu ar fi postat dreptul la replica pe site-ul FRF, sigur ar fi spus "acuze grave si eronate care prejudiciaza imaginea FRF", etc. S-a gandit cineva de ce FRF desi are milioane de dolari in cont, si s-a prevalat tot timpul de "legi si regulamente", dar are un departament juridic format dintr-un singur jurist Adrian Stangaciu? Adica Mititelu e falit dar are o armata de avocati iar FRF are unul singur? Care probabil e si juristul LPF in acelasi timp.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.