Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
:)))) mai o vacă, mai o gâscă, mai un hă hă hă .
Absolut de acord.
Aia a fost....pe undeva ii mai bine așa, nici nu aveam unde să jucăm meciurile de acasă....de anul viitor altfel vorbim, ne mutăm in casă nouă. :))
Gol UTA, 1-0....iernăm pe loc promovabil...faceți loc, venim să vă rupem pe genunchi. :)))
E un om prea valoros, l-au ofertat doar real madrid , manchester si barcelona, el nu accepta echipe unde are valori, vrea sa descopere jucatori, accepta doar cotofarloaia, cucuieti si crevedia si acolo sunt antrenori din pacate!
Măcar Tudor antrenează cântaciosi pe care-i da afară talentul, el ce face?
0-0, momentan.
asta e bun e secureanu al fotbalului :))) hai cu promovarea cat e scorul?
Doamne ajuta .
Chirilă...Ionuț Chirilă...omul care iși cumpăra pantofi din bugetul clubului. :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.