Alte știri din fotbal

FRF, anunț de ultim moment » Când pot fi achiziționate ultimele bilete pentru meciul San Marino - România
0

De departe de casă, „Fachirul” Niki Dumitriu face un apel către suflarea rapidistă: „Opriți-vă!”
1

Gigi Becali a văzut lista lui Mircea Lucescu și a reacționat: „El e cel mai bun din România!”
3

Selecționerul Bosniei, pus în gardă înaintea meciului cu România: „Trei pași înaintea noastră”
0
Știri din fotbal internațional

Franța, în alertă! Ce pregătesc ultrașii la derby-ul PSG - Marseille
0

Lovitură reușită de un proprietar de club din Premier League » A câștigat incredibil, pornind cu cotă 100-1!
0

Pique a izbucnit în lacrimi în instanță: „În altă țară mi-ar fi ridicat o statuie!”
0

În ciuda sezonului dezastruos, Guardiola mai are și motive să zâmbească » Veste uriașă primită de Manchester City
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Valabil.
* valabil .
nu a fost gol valabilo.mingea trebuie sa fie cu toata circumferinta in poarta,ceea ce nu a fost cazul la aceasta faza .
Conteayă mai puțin dacă a fost sau nu gol! Nasol este că nu am dat noi gol! Nu cred că aici Balaj a făcut jocurile cuiva dar un lucru este cert, campionatul este aranjat pentru a fi câștigat de steaua și nu pentru că ar fi cea mai bună echipă, ci tocmai ptr. că nu ar ocupa nici măcar lșocul doi dacă s-ar juca pe bune! Păi să ne aducem aminte: 1 punct cu Gazul, 3 puncte cu Vasluiul, 3 puncte cu Ceahlăul! Celelalte contracandidate defavorizate... Cam pute, nu credeți?
Golul a fost valabil, fara indoiala, dar inainte de gol a fost un hentz clar la jucatorul gazului. Ce sa faci asta-i fotbalul. Sa uitam, a fost un vis urat. Hai Petrolul, lupta in continuare.
Apropo.Dupa verdictul dat de CCCA in cazul lui Avram in meciul Dinamo-Petrolul,meciul de la Medias va fi considerat ca Petrolul a fost ajutata clar de arbitrii.
sunt petrolist si trebuie sa spun ca golul a fost valabil si chiar daca nu ar fi fost nu poti face galagie pentru treaba asta ca nu in dilema asta a stat esenta jocului trebuie vazut ce a jucat Petrolul si ce ocazii a avut jocul e asezat, batranesc cu mingii dea lungul si dea latul terenului si angajari pe un varf care nu poate f mult in asemenea conditii au fost doua, hai trei ocazii de gol ceea ce e putin pentru o pretendenta la titlu daca Contra nu vede asta atunci poate sa tipe mereu ca l-au furat arbitrii ca nu se schimba nimic in locul echipei si in jocul asta chiar nu a fost furat cum a fost in schimb cu Dinamo
A fost gol. Forza Petrolul!!!
Desigur, Contra se considera antrenor valoros...si este gata sa plece.. Ajax, Chelsea si parca si Swansea...
Fara discutii , mingea a depasit cu toata circumferinta linia portii . Gol valabil 100 % !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.