Comentarii (462)
redskin21
redskin21  •  26 Martie 2012, 21:05

Fani oieri va rog numai comentati deoarece pana sa jucam cu voi v-om fi campioni si culmea il v-om ruga pe nea jiji sa ne inmaneze trofeul...restul este pentru voi frustratilor...

statham_j
statham_j  •  26 Martie 2012, 21:04
Postat de transilvanialibera pe 26 Martie 2012, 21:02

nu cred in teoria conspiratiei dar daca se joaca pe bune bate gazu,steaua nu are lot de vreo 4-5 ani...datorita antrenorului sef

te contrazic, Steaua are jucatori dar nu are antrenori despre meciul din seara asta al CFR-ului mi-am spus parerea mai devreme, nu cred ca nu esti de acord

lucianfocus
lucianfocus  •  26 Martie 2012, 21:04
Postat de saviola2_8 pe 26 Martie 2012, 21:01

Sa dea Dumnezeu! Sper sa bata steaua cu 5-0 3 goluri din off=side si 2 penaltirui inventate! las ca razbunam noi blaturile si vasluiul! va ftem la voi acasa in penultima etapa!

pai sa faceti cate vreti..cfr castiga tot pana la final si tot voi muriti de oftica..sa va ftutei singuri ca suntem obisnuiti :))

the_cezar
the_cezar  •  26 Martie 2012, 21:04
Postat de valah.redandblue pe 26 Martie 2012, 21:00

Sa iți fie rușine ție ca nu vrei sa vezi blatul ordinar și mizeria făcuta de Didi. Mai și spui ca ai jucat fotbal de performanta. Ai ochelari de cal ! cu tine m-am lamurit

GOFLEA,N-AI MURIT:)))MAI POTI BA? MAI AI FIERE?:))))))))))))))))))))))))

transilvanialibera
transilvanialibera  •  26 Martie 2012, 21:04
Postat de grande.balaci pe 26 Martie 2012, 21:02

banatean omule,grea e geografia cand este predata de ildiko!

e din sibiu...sibienii sunt ardeleni....dar ai lipst cand s-a vorbit de judetul sibiu

bluevibess
bluevibess  •  26 Martie 2012, 21:04
Postat de cosmin_lazar pe 26 Martie 2012, 21:02

Bravo CFR. Ultimele 30 de min au fost foarte bune. Nu inteleg de ce se mai incerca formula cu Bastos cand e evident ca echipa joaca mult mai bine cu Ronny.

Sau cu banii.

steaua.libera
steaua.libera  •  26 Martie 2012, 21:04

Si gazdele si oaspetii, echipe de moralitate indoielnica! Lucruri dovedite de-a lungul timpului...

cupidro
cupidro  •  26 Martie 2012, 21:04
Postat de silviu74 pe 26 Martie 2012, 21:01

daca nici asta nu e blat atunci nu stiu care este!!!!!!!! paszkany a marcat banul la pauza, clar!!! unde este DNA sa vada adevarata mita,adevarata valiza!!!! ne indreptam de al 3 lea campionat furat de CFR!!!!1

Robotzel, cam cum vroiai sa joace otelul fara fundasi ... cand e sa te accidentezi nu mia ai ce face ... in prima repriza abia prindea CFR-ul mingea ... Paranoic trist si ingust la minte.

malakian
malakian  •  26 Martie 2012, 21:03

Ce ban a marcat mai prietene Paskany la pauza? Blatul asta nu a fost pe bani, a fost pe datorie. CFR a ajutat Otelul anul trecut sa ia titlul (remember CFR - Otelul 0-1?), iar Otelul o ajuta pe CFR anul acesta (4-0 si 0-2). Simplu, nu?

blomqvist
blomqvist  •  26 Martie 2012, 21:03

Campioana en-titre si viitoarea campioana va dau la muuuie! Doar nu credeati, in prostia voastra nemarginita, ca Otelul trage pentru steoaia! Vedeti-va de blaturile cu Muuuu cluj, sportul, astra, petrolul si cam atat ca in rest furati cu arbitrii! Fortza CFR!!!!!